Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода мултимедия/навигация Nexus


joropet

Recommended Posts

Здравейте,

 

Продавам мултимедията от заглавието. Беше в колата ми (Октавия 2007) при закупуването й, но си взех друга и сега ми е в повече. Към нея има диск за навигация на Алпите. Карта за България нямам и не ми е известно да има подобна. Не съм наясно и за още нещо - предполагам, че на бъдещия собственик, ще му е нужен код за активация. На втората снимка има един такъв, но ако не стане, може би трябва да се обадите в ЕТ или на някой запознат колега.

 

 

Малко снимки:

 

IMG_20151214_101443.jpg
 
IMG_20151214_101451.jpg
 
IMG_20151214_101456.jpg
 
IMG_20151214_101501.jpg
 
IMG_20151214_101508.jpg
 
IMG_20151214_101512.jpg
 
Цена: 250 лв. Имам и CD changer към нея - цена за него 80 лв. Двете 300 лв.
 
 
 
Транспорт: за сметка на купувача или лично предаване в София:
 
Контакт: ЛС или 0894 59 63 09 (Жоро)
Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега дай малко повече инфо какво чете това чудо и какво поддържа ?За да работи навигацията трябват ли допълнителни модули и антени ?Интересува ме и някой ако има поглед като качество на звука в сравнение с един Стрийм да речем ?

Редактирано от didkoltd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@didkoltd, привет!

 

Извинявам се за късния отговор. Мултимедията поддържа аудио дискове, били те оригинални или записвани в домашни условия, но не чете mp3. Има и вход за видео/аудио източници. Относно навигацията - ако нямате антена, със сигурност ще трябва се купи (моята кола има комбинирана такава - радио и gps), а що се касае до допълнителнителните модули, не мога категорично да отговоря, но си мисля, че няма да е нужен. Определено мога да твърдя, че звука й е добър, особено сравнена с настоящата ми мултимедия. Качил съм в един ъплоуд инструкцията за ползване, ако е нужна повече информация: http://dox.bg/files/dw?a=f8282de63c

 

Ако сте от София, мога да го донеса, за да го тествате за ден, два. Надявам се поне малко да съм бил полезен. Весели празници!

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.