Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изчезнала маса на радиото.


The Best Forman

Recommended Posts

За новата година Дедо Мраз ми подари неработещо радио , днес намерих време да го дръпна и да премеря и се оказа , че на антената и на куплунга има доста голямо съпротивление . Въпросът е в купето само долу около лявата колонка ли има болт за маса или има и на други места , защото ако е така ще се чака до пролетта за да свалям кори . За протокола на кормилната колона има нормална маса и не съм забелязал други консуматори да не работят.

Поздрави и безаварийна нова година!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели по подробно , докторе . Марка , модел , букса . Ще помогнем. :)

 

п.п. Оппааа , търси най близкия кафяв проводник от инсталацията на фабията , този цвят е за маса и се закачай за него.

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го търся когато има време и е по-топло ... подозирам великата инженерна мисъл , която е внедрила разклонителни снадки в сноповете , ама дано не съм прав.

 

П.П. Знам , че кафявия е маса , ама там има доста голямо съпротивление .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса, но понеже тук се срещат много странни за мен проблеми и ще попитам. На колко години и километри е тази кола, че изчезна масата на радиото. Аз имам две фабии, и двете са на 10години, едната е на много малко км, а другата е вече на 255000 но такива странни проблеми каквито чета тук в сходни теми не съм имал.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 години и 160 000 км. по километраж и единствената добавена екстра е ДРЛ модул , който е вързан директно от бушонното табло (по инсталацията нищо не е кълцано поне при мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си купих колата,пуснах прахосмукачка.под дясна седалка намерих пирамида,

По нагоре намерих радио с касетофон - блокиран и потрошена антена.
Пари имам,майстори също,но нищо не пипам.
Защо ли ,сега я наблюдавам.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.