Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Адаптиране на клапи на парно


kotata75

Recommended Posts

Здравейте,могат ли да се адаптират клапите на парното на шкода фабия 1,9сди с ваг ком.Някой знае ли кода за адаптация, и как става?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Клапите могат да се адаптират и става много лесно по следния начин:

 

08 Heater/A.C
04 Basic settings
Channel 000
001
002

Select channel 000 and let it run until the numbers stop moving, select channel 001and repeat then channel 002 and repeat. The incrementing numbers mean the flap is moving from one stop to the other. Should at the end read 0. Login again and clear any fault codes.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за отговора на канал 000 като дам ми изписва error,на канал 001 клапите почват да се движат но спират на 255 така спират и на всеки следващ канал и като грешка излиза че не са адаптирани.Изписва 01596-motor for qutside/recirculated air flap (v154),55-00 adaptation not successful

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за отговора на канал 000 като дам ми изписва error,на канал 001 клапите почват да се движат но спират на 255 така спират и на всеки следващ канал и като грешка излиза че не са адаптирани.Изписва 01596-motor for qutside/recirculated air flap (v154),55-00 adaptation not successful

Предполагам изписва-01596-motor for outside/recirculated air flap.

Заминало е моторчето,няма как да го адаптираш,то просто не движи клапата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега точно това изписва но и двете клапи ги чувам че се движат,ако можеш да ме насочиш къде да я търся въпросната клапа ще съм ти много благодарен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега точно това изписва но и двете клапи ги чувам че се движат,ако можеш да ме насочиш къде да я търся въпросната клапа ще съм ти много благодарен?

Не си написал кой модел Фабиа притежаваш,на Октавиа 1 е под филтъра на купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.