Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1 проект


Niksen

Recommended Posts

Здравейте колеги, да знаете от къде мога да закупя гуми 205/45 или 205/50 или 55 16-ки втора ръка на човешки цени, благодаря предварително

 

Колега:

 

http://diana-ltd.com/tires?mv_type=1&minSum=42&maxSum=1016&tire_type[]=1&tire_type[]=3&width=205&aspect_ratio=45&diameter=16&load_rating=&speed_rating=&run_flat=0&extra_load=0&points=0&countPerPage=16&ssort=0&currentPage=1&view=list&currency=BGN&scrollTop=0

 

Има некарани гуми на 69лв/брой 83лв/брой.

 

 

В момента съм с мишелинки с отличен грайфер на октавията, но дота си оказва своето..... Аз втора ръка не бих си взел. Малко е на кантар зависи коя година, как са съхранявани. Поразпитай доколко са зле тези и обмисли за нови гуми. Особено ако ще караш по-бързичко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги, търся си капачки за джантите (емблемките по средата) по възможност от Варна, благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега 205/55/16 не е оригинален размер за Фабиа, да знаеш, Така че търси 205/45/16. Освен това ако си със сток окачването 205/55 ще е като трактор и няма е хубаво. Да возията ще е приятна факт. Освен това с 205/55 ще имаш и разлика в километрите и ще ти се вдигне мн мъничко разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам че не е оригинален, сложих и 205/55, вдигна се колата, но пак изглежда добре, за разлика в разхода има малко, но не е фрапираща, следващите стъпки са да оправя салона, спирачките, окачването и да сменя дюзите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako няма да я засилваш повече , защо ще сменяш дюзите, който така или иначе са достатъчно скъпи. С твойте можеш спокойоно до към 170 коня.

Спирачките. подкрепям за решението :) и на мне ми предстой този ъпкгрейд в близките дни. По-повод салона , би било яко ако намериш РС-ов или поне спортния салон за Ф1 :)

 

Поздрави и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да сложа от 130-ка и ще си стане към 170, но се чудя какви спирачки да сложа, защото ми казаха няколко варианта и искам да посъбера мнения, аз съм със салон едишън 100, който стои добре, но е износен и прокъсан и идеята ми е да оставя мрежичките по средата и да стане полукожа, говорих с един тапицер около 200 лева ще излезе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.