Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фaбия 1 спирa нa тлaсъци.


spiridon

Recommended Posts

Щом ритва може дори да е спукан диск. Внимавай, може да е опасно. Барабани трудно се кривят.

Има вариант за мятащ лагер на главина, но трябваше да го усетиш доста по-рано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисковете са перфектни,а единия заден лагер го сменявах скоро. Обаче проблема е от преди това. Не съм мислил за крива задна главина,защото без натисната спирачка колата не люлее,като от крива гума,но все пак залагам на елипсовиден барабан. Като я разтуря ще докладвам.

Редактирано от spiridon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм случай с един Меган. Беше крива оста на лагера и кривеше дисковете от там. Бяха я изкривили в сервиза докато сменят лагер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми е, че проблема най-вероятно е по-прозаичен, нискокачествени накладки, имай и това предвид и провери поне марката им. Визирам предните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или гуми. На мен така ми спираше колата и така или иначе, сега ще се сменят накладките, но след темата тук си дадох сметка, че със зимните гуми на други джанти колата не тресе вече при спиране. А двете предни гуми нямат и един сезон още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.