Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Закрит паркинг с ниска цена в София


Soronprfbs

Recommended Posts

Здравейте, Някой има ли идея за закрит паркинг някъде в София за 30-40 лева на месец?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платен паркинг за тия пари открит не можеш да намериш в София, камо ли закрит...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такъв дори и гараж под наем в квартала ти е направо невъзможно да намериш за тези пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери закрития на Фритьоф Нансен под НДК-то като идваш от Патриарха. Може и за 150 лв. месечен абонамент да се уредиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Овча Купел, под кооперация в близост до НБУ - 80лв/месец паркомясто, а не клетка... мястото е много гадно, защото всеки, който минава към асансьора с торбите ще се "дръгне" в колата...

 

Изобщо 30-40лв и в Плевен няма /един приятел търси там преди месец и каза, че всичко що-годе почвало от 50лв /не знам преувеличил ли е, не е ли/) :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия цени в София, аз мойта кола си е държа в Германия в подземен гараж и плащам 50 евро на месец, и ми се струваше много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леля ти Меркел им е отпуснала колая. За мен това са нормални цени от 100-150 лв. на месец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга на НДК, където си почива Съби през работната седмица, мога да те "уредя" с подземно паркомясто, за 150 на месец - 24/7, но е неохраняем.

А, относно цените във ФРГ - от Мюнхен до Мюнстер, както и от Калифорния до Калофер, бая разлика има... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга на НДК, където си почива Съби през работната седмица, мога да те "уредя" с подземно паркомясто, за 150 на месец - 24/7, но е неохраняем.

А, относно цените във ФРГ - от Мюнхен до Мюнстер, както и от Калифорния до Калофер, бая разлика има... ;)

Става дума не за някое село, а за Карлсруе, един от най скъпите градове след Мюнхен и Щутгарт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, явно при теб, този тип паркоместа не се ценят или търсят, или просто това им е цената.

Но в София, 150 дори е евтино.

Съжалявам за което.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума не за някое село, а за Карлсруе, един от най скъпите градове след Мюнхен и Щутгарт.

 

Не може да сравняваш двумилионен град- европейска столица с провинциален такъв в Германия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума не за някое село, а за Карлсруе, един от най скъпите градове след Мюнхен и Щутгарт.

 

Колега, цените на пазара се определят от търсенето! В Карлсруе хората са си предвидили капацитет и си имат достатъчно места за паркиране. Затова и цените са приемливи. За сметка на София, която е предвидена и градоустроена за х хиляди коли, а в нея реално има примерно 4х хиляди, които няма къде да паркират. И затова съответно всяко паркомясто и всеки гараж са златни, буквално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В б19 можеш да намериш закрит от 60 до 120лв. Зависи колко е голямо мястото, с асансьор или с рампа е влизането, има ли клетка или е само място и тн. Има много нови кооперации с парко места и гаражи. Питаш на място собственика(повечето не ги обявяват на брокери и обяви) и се пазари!

 

И сега се сетих - на гърба на Метални Конструкции в зона б5 срещу бившето УСШ или т.нар. Спортна София има двор, с автомивка и паркинг. Там до скоро беше 50лв на месец, 24ч охрана от възрастни пазачи.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив плащам 45 лв/месец. Имам си топло, сухо, подземно парко място. Всички коли са в общо помещение.

И други гаражи съм ходил да гледам, единствено и само закрити и в общи линии цените варират 45-65 лв/месец.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В манастирски ливади последно плащах през 2013-та година 60 лева на месец за подземно паркомясто + мазе.  Убеден съм, че мога да си намеря за 60 лева отново в рамките на Павлово и Ман. ливади.  150 лева за района на синята зона е нормално, но не е критерий за цяла София.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Борово срещу ОМВ на България даваха гараж за 80лв, но подхода беше невъзможен за по-голяма кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си спомням, че даваха гараж, колкото за фабия, в овча купел, за 60лв/м. По-голяма кола е /БМВ 3 - 20+ годишно гледам, че влиза/ на сантиметри от невъзможно затваряне на вратата и с глътнат корем се излиза от колата - откъм пътника е невъзможно да се отвори врата... За фабия ще е горе-долу малко по-добре...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, аз в Борово за под 100-110 не съм попадал... За парко места може и да има по-ниски цени, но за затворени гаражи, така и не намерих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, то за парко място не се говори изобщо... иначе при мен има свободни за по 200 лева на година ;) Заключват се със скоба на земята /която се сваля точно за 1 минута без ключ и "братчедите" я отмъкваха около 3-4 пъти вече/, защото някой хитрец винаги спира на мястото...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за София, но предполагам и в другите градове си е в сила пазарния принцип, както каза някой по-горе.

В Дървеница и Мусагеница бяха по 90-100 преди години - сега незнам колко са - простата причина е, че няма много платени.

При това открити говоря.

В малдост са все още по 55 -60 -, но тия с моторите пък яко ги скубят май, защото не все паркинг ги иска.

Иначе съм виждал закрит гараж на -1 , да му се иска наем 50-60 лв. някъде - по простат причина, че или самия гараж е нестандартен или маневренето пространство е с "уникална" мисъл вложена в него.

 

Така, че всичко е много относително.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, аз в Борово за под 100-110 не съм попадал... За парко места може и да има по-ниски цени, но за затворени гаражи, така и не намерих

Ако искаш да питам къде точно е гаража и за някакви контакти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да питам къде точно е гаража и за някакви контакти?

Благодаря за предложението, но от скоро живея на друго място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гараж (самостоятелна клетка с ограничен достъп) за под 100 лв. не съм виждал никъде в София, а по стечение на обстоятелствата следя пазара точно за такъв тип имоти. То и за паркомясто минимумът, който съм срещал, е 50

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...То е ясно - проблема с търсенето и предлагането. Почти не познавам семейства с 1 кола, повечето са с 2, някои с 3 и повече :(.  Колегата си намери подземно паркомясто за 50лв в Търговски център, но само за нощуване - условието е колата да не е там през деня (в работни такива). Това върши работа ако имаш наблизо търговски център, но и е невъзможно ако не караш колата всеки ден. От друга страна един познат в Лозенец преди повече от година си продаде едната кола и още държи гаража (цената е добра за квартала 100лв). Като го питах заради добрата оферта ли го държи ми отговори, че проблема е изобщо да си намериш гараж в квартала а не цената . Та така търсене и предлагане. 
Късмет с Търсенето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.