Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Волана тресе при спиране


vaniman

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам следня въпрос.....отскоро при спиране  някой път волана ми тресе а иначе си спира нормално.Дали се дължи на неравности по пътя или е нещо друго според вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирачни дискове са, ако тресенето е всеки път. А при теб проблемът вероятно е в окачването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам при мои познати, които карат с лети джанти зимата, често изкривяват дискове. Предполагам става от рязкото изстиване на загряти дискове от пръски на гьолове се получават деформации. Тампоните могат да усилват ефекта, но вибрациите са от дисковете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъждано е доста това с тресенето, поне при мен беше при скорост >120 и натискане на спирачката не на макс, имаше и звук идващ от колелата. Решението предни дискове нови. Замерват ги с уред за кривини и ако са извън нормата ще си покаже.

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.