Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

5 сервиза обиколих и нищо. Два пъти мерене на газове и отрицателни. Маркучите са меки. В темата чета, че сервиза поне обръщат внимание. Не знам къде вече да я закарам. Всички казват или ЕГР или глава или кулер в колектора. Никой не ми казва нещо категорично от което да започна. Автомобила е Пасат Б8 2.0ТДИ 190кс на 260000км

Публикувано

За София, тези два сервиза имат добро име и доверие във форума.

 

0888 900 960

 

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.