Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия-компютър?!


mitaka_bg_pd

Recommended Posts

Здравейте колеги-онзи ден бях на кафе със шкодата(1.4 16v) и след като е изключих после не запали...

1во като дадох на контакт помпата не я чувах-помислих си помпата е изгоряла,но след като изчаках и дадох на контакт я чух за 3 сек и спря.Викам си проблема е в 410 реле.

2-ро проверих релето-ново е около 130 лв и след като дадох директен контакт с една жичка помпата заработи постоянно.

3-то реших да запаля,но неуспешно не запали.

4-то проверих дали дава искра-искра йок-нямаше....

4-то качих я на диагностика и ваг кома каза че компа е умрял изчистихме грешката,но пак същото показа.
Та питането е някой знае ли дали е възможно екуто да е изгърмяло?

И някой колега от Пловдив има ли възможност да ми услужи т.е да пробваме с един компютър да видя дали ще запали т.е ако е от компа да си го сменя.Става въпрос за AUB моторя.

П.С Ще съм благодарен ако съдействате колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.