Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оборотите играят Фабия 1 1.2 64к. 2003г.


DanailMilov

Recommended Posts

Здравейте колеги.Как мога да дигна оборотите малко на Фабията?Когато е в покой колата,рязко падат после се дигат оборотите,но ми изглеждат ниски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, значи така както си го написал, ама никой нищо не вдява... На студен агрегат изкл. клим. 950prm празен ход. Студен агрегат вкл. клим. 1050-1100rpm празен ход. Загрял агрегат изкл. клим 900rpm (Pin-dead steady) Загрял агрегат вкл. клим 1000rpm (Pin-dead steady)...Пояснявам, на загр. агрегат не трябва да мени обороти. Студена и чисто нова да е пак малко варира, но това е нормално, EFI-то си компенсира само... Така наречения авт. смукач но названието е само сравнително като последствие иначе е толко до авт. смук. колкото и кучето до магарето... При мен го правеше тоя проблем заради маркуча за картерните газове, който се намира за двг. под костенурката и лявата му част влиза в един пласмасов охлюв наречен на кратко (за блондита като мен) като Джиджавката... Оу... А това са летните стойности... На зимен авт. режим мисля че бяха леко завишени...Limp mode е то това ще го усетиш ако е в накуцване... Стрелката играе болеро около 1100 RPM Ръмжи-бучи неще да върви, дърпа се не и се ходи трябва ми чичо доктор едва ли не го крещи... Относно покачването, абе това са нечисти науки може и да може да се ремапне, може и да не може... при всички случай не е изчислявано такова нещо за двг. по този начин и е крайно непрепоръчително и неестествено... Това всичко е при положение че е на заводско гориво... За газификацията абсолутно никва идея... Макар, че доколкото съм видял... Същите газифицирани или на пръдня вече са по моргите издухали багажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.