Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с отварянето на предния капак


nombre

Recommended Posts

Днес се опитах да отворя предния капак на Фабиана които беше замръзнал напънах малко повече дръжката за отваряне  но вместо да се отвори капака дръжката ми остана в ръката (поредната ми глупост за деня) напънах жилото повече и капака се отвори след което го затворих и при втори опит да го отворя никаква реакция капака не реагира изобщо вероятно нещо се е счупило или откачило, че въпроса ми е как да го отворя някои с някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи ново жило, влез на топло в някой мол, виж къде е скъсано жилото и си го смени. Можеш да си помогнеш с 12v LED луничка GU5.3 към 5-6вата е и няма да ти падне акумулатора, дори и след 2-3 часа, а свети доста стабилно.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро отваряхме на наш клиент със скъсано жило на Ауди А3. И само от долу след махане на кората и турбопътищата успяхме.

Така че, ще му трябва канал или подемник.

На Фабията ако е подобно, в мола няма да стане. Трябва да се огледа една друга и да се прецени все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като чета и ми става лошо. Това е ужасно тъп и гаден номер с капака и жилото. Аз гледам периодично да го смазвам и бравата също, до сега не ми се е късало жило. Смазвайте ги профилактично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай се през решетката на капака /от пред/ да хванеш палеца и друг от вътре /купе/ да издърпа жилото.

Редактирано от stanis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен жилото не върши работа ако броята не е законтрена ,.контрата и окачването на жилото е на ръчката .

Колега , намери една здрава ръчка и ще се отвори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Гената е прав.

Жилото мн.трудно се къса.

Това на Аудито, което отварях, човека го беще ръчкал нещо и се беше откачило от снадката средната.

Това моге да е здраво?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.