Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подгряване на огледала


assensi

Recommended Posts

Здравейте,

 Хубав форум колеги, има доста информация и най-вече полезни за мен неща.

 Притежавам Фабия 1.9TDI 100к.с. комби 2001г. Колата я имам от близо година и половина, и съм много доволен. До скоро нямах почти никакво свободно време да я поглезя (дет се вика), но вече съм малко по-свободен и мисля да пооправя някои неща по нея- най-вече козметични (тъй като ме дразнят), но това с времето. Основната ми болежка е неработещото централно заключване, но във форума прочетох, че има хора които биха се справили с това (отклоних се :) ).

 Въпросът ми към момента е има ли подгрев на огледалата в тази кола? Има ел. огледала, като на джойстика на вратата има и опция за подгряване, която се намира между позицията за регулиране на лявото и дясното огледало. Към този момент мисля, че не работи. Дали е неизправност или просто липсва? Нивото на оборудване на колата е Comfort.
 Благодаря колеги и се надявам да успея да се мерна на някоя от сбирките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало този модел управление на огледалата да се включва с подгрева на задното стъкло - ключ в позиция подгрев + включени реотани на задния прозорец включен ... пробвай този вариант.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, няма нищо общо със задното стъкло. Трябва да поставиш точката/чертичката на джойстика на позиция за подгрев. Ако не работи виж предпазителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за бързите отговори.

 Определено комбинацията с подгрева на задното не дава резултат. Ще разровя из бушоните да видя да не е там проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгряването го имам и работи без задното скъкло, както казаха вече. Освен това се изключва само след 15-20 минути някъде. Провери също дали не са ти сменили някога огледалата/стъклата/ по някаква причина и да са без реотани в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.