Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цвят на Fabia Mk1 и съвместимост на брони


igyumishev

Recommended Posts

Здравейте колеги, тъй като не мога да намеря каталог на Fabia Mk1 реших да попитам тук, та въпроса ми е дали цвета сив металик(не знам как се води по каталог) е един и същ, тоест с еднакъв код и дали не е променян с времето. Питам защото ми изпадна една facelift-ова броня и на разговор по Viber ми изглежда същата, но е чак в Англия и да не се окаже, да ми я донесат и да има видима разлика. Другото, което не съм на 100% сигурен е дали ще има проблем при монтажа, спомням си, че един мой комшия(таксиметров) удари неговата, не facelift-ова и после сложиха facelift-ова, но не зная дали са я нагажадали някак.
Ще пусна снимка на моят цвят, тъй като не зная дали от аватара се вижда добре:
16806717_10203041918405663_2023811643081

Редактирано от igyumishev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята е еднаква за монтаж. Решетката на фейслифта е друг модел. Ще си личи че е сбиртък. Стоповете таблото и волана също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята е еднаква за монтаж. Решетката на фейслифта е друг модел. Ще си личи че е сбиртък. Стоповете таблото и волана също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закрепващите щипки на фейса са различни- 18 лв  са двете нови. Ето как изглеждат:

1492429_10152471947468616_32013575009526

 

Ето и пълния набор от решетки за фейсовата броня:

1399436_10152471947343616_85001256337391

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.