Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с ФАБИЯ 1.4 МПИ 2001


cosmos7

Recommended Posts

Здравейте скоро взех фабиа 1.4 бензин 2001 година.Има няколко проблема... Хидравликата и изчезва,свети лампата за маслото при положение,че смених маслото ... чека свети .. Лампата за волана също свети,когато си има хидравлика волана не свети .. Случвало ми се е при отключване да се свалят предните прозорци,не винаги се отключват и заключват всичките врати  ... Бях на майсор закачи е на компютър и каза че колата е прана и има влага по буксите и това дава отражение .. Като исъхнело всичко щяло да се оправи .. Искам мнение и от вас какво мислите ... 

Редактирано от cosmos7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана е за нова рейка или датчик за ъгъла на завиване. При откюлчване се свалят стъклта със задържане на ключа.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За откл.на вратите провери бушоните на акумолатора...и моята фабиика имаше такав проблем и ми казваха то от влагата комфорт модула бля бля... провери си бушонките :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За откл.на вратите провери бушоните на акумолатора...и моята фабиика имаше такав проблем и ми казваха то от влагата комфорт модула бля бля... провери си бушонките  :plate_skoda:

 

Мерси!! Ще погледна бушоните,а за хидравликата вчера я вдигнахме на крик и хидравличната рейка беше омаслена,сигурно е заминала трябва да купувам друга !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.