Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светят задни халогени


imperor

Recommended Posts

Здравейте!

Потърсих с търсачкта, но не можах да намеря нищо подходящо... От известно време, първо на пресекулки, т.е. понякога, а от седмица насам, непрекъснато ми свети на таблото индикацията за включени задни халогенни светлини. Проверих крушките - в изправност са. Когато ги задействам от ключа светят, като ги спирам - не светят. Но щом запаля двигателя на колата и индикацията за включени задни халогенни светлини е на таблото... Някой може ли да ми помогне с мение? Понеже явно компютъра се опитва да ми каже нещо, което не разбирам или имам някаква повреда някъде, или и двете...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си за табло... няма страшно-3-40лв. или ти прави някъде отечка по окабеляването... Доста вероятно е да е някъде около ключа-таблото...

Редактирано от Uns7opAbL3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си масите около задния капак и стоповете и после снопа с кабели между капака и купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.