Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неизвестен Сервизен Интервал на десния дисплей на километража


Robbie_Williams

Recommended Posts

https://ibb.co/jOsHGQ

https://ibb.co/iVhTO5

Здравейте, Колеги, от вчера имам подсказка на Фабията, явно за някакъв сервизен интервал, който наближава да бъде достигнат, но няма надпис, както е при маслото "OIL".

При даване на контакт се показва първо това от първата снимка (вчера беше 1300, днес е 1200), след това се показва и втори надпис с ключ и часовник, който ми е 87, както е видно на втората снимка

Някой да има идея какво ми се подсказва и как да го оправя?

Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ВагКом (VCDS). Годишен сервизен преглед се прави на 15 000 км или 1 г което настъпи първо. 1200 са км до прегледа, 87 са дните до прегледа, което настъпи първо. За фиксиран интервал може да се чисти от бутона за часовника, за променлив, не съм сигурен. Потърси из темите, има описан начина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, много благодаря! Интересно защо след като си карам колата вече 25 хиляди километра, едва сега го получава това известие. Когато ходих на годишен преглед, никой не е чистил интервали. С фиксиран интервал съм аз...гледах из темите, но видях само за масло как се чисти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен от известно време при палене ми изписва " service INSP " но не му обръщам внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.