Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фабията ми гасне в движение


edjalev

Recommended Posts

здравейте колеги .докарах си от англия една доста запазена фабия 1.4 16 клапана 101 коня на 140000 км. ,но имам един проблем, гасне в движение за части от секундата а понякога и на място .рядко прави така , но е много неприятно все едно я гася от ключа .моля ако някой е имал този проблем да помогне .благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не няма газ .гасне внезапно без предупредителни сигнали и за част от секундата .сякаш и връщам ключа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тя гасне все едно губи контакт,все едно и връщам ключа.ако някой е имал този проблем нека сподели моля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, най добре иди на една диагностика. На мен старата кола ми гаснеше "все едно от ключа",

но се оказа някакъв сензор на разпределителния вал. Може да са много причините за подобно поведение.

Като я вържат на компютъра, ако има записана грешка ще имаш насока къде да търсиш.

А ако няма грешка, може да се съмняваш в ключа по основателно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Колега, прилича ми на проблем който бе решен с моята Фабия преди два дни. Виж линка: 

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54617-19-sdi-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0/

Редактирано от Scoda120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.