Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

рамо със задна чистачка за Октавия 2 комби префейс


edisonov

Recommended Posts

Продавам ново рамо с нова чистачка за багажника на Октавия 2 комби. Комплекта е слаган на колата само за проба и е махнат."Добри хора" ми счупиха моето и си купих ново за да го сменя. Обаче след като го сложих не чистеше като хората и реших,че е дефектно и купих още едно. Обаче се оказа, че рамото е било наред, а проблема е бил в дефектното капаче към него което го е притискало в определен момент и е прецаквало чистенето. Сега всичко е ОК след като си сложих оригиналното капаче, но ми останаха едно рамо с чистачка в повече.

 

Комплекта е полско производство афтър маркет част . Купил за 26 лв, давам го за 15 лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да са еднакви, но за да съм 100 % сигурен ще проверя и ще пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях номера на старото което се счупи е 1Т0.955.707. Ако можеш да видиш на твоето какъв е ще разберем дали са еднакви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от магазина от който го купих ми потвърдиха , че е еднакво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.