Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Атобокс 320л и греди за автобокс за седан


Mendeleev

Recommended Posts

Продавам малко ползван автобокс 320 литра с размери:
- дължина 130см,
- широчина 80см,
- височина 33см;

Запазен и без никакви дефекти.

Всички закрепващи елементи са налични.

Отпред има допълнително закопчаване, което го прави по-сигурен.

2 ключа. Ключовете влизат малко трудно в ключалката - още като нов беше така, но с леко поклащане си влизат и си отключват и заключват идеално.

Цена за автобокса: 250лв.

Продавам греди за автобокс, които са за Ауди А4, но стават и за други седани. Особеното е, че имат ограничители за дупките при ВАГ автомобилите ( вижда се на предпоследната снимка ), но аз ги сложих на Ровър като направих 4 дупки, т.е. може да се сложат на всеки седан, след като се направят дупки.

В много добро състояние са.
Имат си 3 ключа, книжка и всичко необходимо.

Водят се до 110 см, както се вижда на една от снимките, но мисля, че може максималното разстояние да е до 120 см, защото са извити държачите с по още 4-5см.

Цена за гредите: 150лв.

За връзка с мен на 0988/773351 - Стоян.

Предпочитам лично предаване, но може да се ползва Еконт за сметка на купувача.

Снимки тук: http://mendeleev.snimka.bg/automobiles/gredi.5135809

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.