Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гориво има искра няма? Шкода фабия 1.4 MPI.газ, бензин код на мотора AQW


karcho7

Recommended Posts

Здравей народе,проблема на фабията е че гориво има , а искра няма.Измерихме ток на  кабела влизащ в блок бубината, има 12в.между другото,понеже ми предстои смяна на цялата кабелна инсталация,някой може ли да помогне с схема на всички букси,/кой пин за къде е / благодаря

Редактирано от karcho7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това , че има захранване на бобината нищо не значи .. може да няма сигнал от датчика на колянов вал , може да няма минус , може бобината да е умряла , може още много неща да се изредят .. прочети я на ВАГ ком и ще го мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкарай и 4-те свещи набучи ги в бубината замаси ги и върти, ако е тя две ще дават две няма да дават искра, почти невъзможно е и двата кръга да гръмнат заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите, на по късен етап ще пробвам и ще пиша.В момента имам друг приоритет,налага ми се да сменя цялата ел. инсталация.смъкнах схемата от аутодата.схема на конекторите с пиновете няма,можете ли да помогнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,верни другари, сериозно закъсах с тази проблемна ел. инсталация.моля ви помагайте спешно е.проблема  е че има прекъснати  кабели към разпределителната кутия /таблото което отделя кабелите при двг и вътре  в купето ,намираща се под моторчето на чистачките/ трябва ми схемата  с пиновете на тази кутия / табло/.Ще си платя колкото струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай една снимка, че с описания не се получава. Екуто е сребриста кутия с голям куплунг и много проводници от едната страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах за коя кутия говориш, но съм я виждал само откъм купето. Утре ще погледна какво имам за нея. Но най-добре си потърси кракната elsawin, всичките онлайн ръководства са изкарани от нея. Просто отделните ел връзки се представят от до и не съм сигурен че въобще някъде има директно описание само на кутията, а в десетки или стотици схеми няма кой да рови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.днес решихме с мой приятел да се хванем и да издирим кой кабел за къде е, труден метод на работа,но за сега това, докато се намери друго решение. Ще пиша когато има развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да кажеш за коя букса говориш, както ти казах няма кой да преравя стотици страници. Все пак си мисля, че причините са някъде по сензорите и затова нямаш искра. Примерно Т11а бял е отляво, Т11b червен е от дясно.

Fabia_multipin.JPG.ac09ac6e2c37c18990ebc07e912486d5.JPGFabia_AQW2.thumb.JPG.2d07d4666947023a0387ccd7c9b4c8b5.JPGFabia_AQW3.thumb.JPG.89f2e9f6f64c56784d32337de3a99555.JPG

Fabia_AQW1.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.