Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вагком диагностика


vladkant

Recommended Posts

Здравейте, предложете къде мога да отида за компютърна диагностика за след 18 ч.

Проблема е алармата, може би обучение на ключове.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

За след 18 часа нямам идея кой ще работи, аз ползвах от белия списък и съм доволен - http://maximumkeyservice.com/ в събота са от 10:00 до 14:00.

Предполагам ако са ти близо ще се разберете нещо. Ако знаеш какво ще търсиш при диагностиката, имам кабел и лаптоп, намирам се в Банишора, заповядай.

 

Успех.

Редактирано от deaglee
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките ми 3 дистанционни отказаха да отключват и заключват. Лошото е че в случая не мога да излезна от работа за да отида до сервиз, нямам и кой да я закара, а бачкаме и събота и неделя че ни притискат срокове....

За съжаление нямам идея какво и къде да се търси при диагностика, не съм наясно, предполагам че е за обучаване на дистанционните.

Иначе съм в Надежда и максимума са ми удобни в Люлин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.