Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с таблото


vikosa

Recommended Posts

Здравейте колеги , имам добре познатия проблем с таблото на О1 1.9 90кс. Стрелките умират и по някое време се съживяват! До тук добре , четох гледах и накрая разглобих и припоих въпросния елемент който давал ядове ,но за жалост нищо не се промени! Смених таблото с друго (без проблем със стрелките) първия ден не правеше проблеми. Втория ден започна с проблем в стрлката на горивото - отиваше на макс при наличие на едва половин резервоар нафта! След това започна да умират стрелките отново...Някакви съвети , насоки и тн...,защото вече не знам какво да правя?!? 

Благодаря!

Редактирано от vikosa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам един електричар, много добър и съвестен, би трябвало да ти свърши работа. Трябва само да отидеш до Герман, тел. 0896710671 - Илко се казва. Имай предвид, че малко трудно си вдига телефона, докато работи, но все ще стане с няколко позвънявания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skauta написа:

Колега, имам един електричар, много добър и съвестен, би трябвало да ти свърши работа. Трябва само да отидеш до Герман, тел. 0896710671 - Илко се казва. Имай предвид, че малко трудно си вдига телефона, докато работи, но все ще стане с няколко позвънявания.

Благодаря колега , ще пробвам , защото вече не знам какво да търся като проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема за тези проблеми,има и човек дето ги решава тези проблеми.Аз съм ползвал услугите му и съм много доволен.

Наско от Стара Загора е човека,ако имаш интерес мога да се разровя за телефон.

 

IMG_20210619_183128.jpg

Редактирано от Nasko_79
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.