Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Golf 7 1.6 TDI 110 коня. Прекъсва докоат не стигне температура над 70 градуса.


Деян

Recommended Posts

Здравейте!

 

От известно време наблюдавам това прекъсване след първо палене за деня на студен двигател. Прекъсването го има на вси1ки предавки само при преминаване през 1500 оборота. След като двигателя позагрее прекъсването из1езва. Като казвам прекъсване, по подобен начин прекъсва брнзинова кола при проблем с високоволтовите кабели (приритва). Сега в студеното време, ако пусна печката за да сгрее купето преди палене проблема го няма. Но тя стопля и двигателя. Записах час за сервиз, но исках да попитам според Вас какво да очаквам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грам не пуши. Аспуха е сух и лъскъв. Разхода е идеален. А веднъж загрее ли все едно никога не е имала проблеми. 

Редактирано от Деян
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 20 часа, Деян написа:

Дюзи и то две. Ще се ревизират и 4-те.

Дюзите на 1,6 уж не подлежаха на рециклиране?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих едни от Ebay.Рециклирани от Германия. Нашите дюзи са Делфи. Поне в Голфа е така. Знам, че в октавия слагат и VDO. VDO не се рециклират, но за Делфи дори и в Порше ми потвърдиха, че разпръсквачите могат да се сменят.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.