Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Устройство за безжично свързване смедия с андроид ауто?


edisonov

Recommended Posts

Здравейте,

 

интересува ме някой ползва ли подобно устройство от рода на Chromecast за телевизорите в колата си за свързване на оригинална медия с андроид ауто безжично, а не с USB кабел? Колата за която питам е Фолксваген Голф 7.5 2018г, но предполагам в Октавия 3 фейслифт от 2018г медиите са същите. Много яка екстра е свързването с андроид ауто, но всеки път трябва да свързвам телефона с кабел като вляза в колата, а това е малко досадно и не много удобно.

 

Благодаря предварително за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Един приятел изпозлва  AA Wireless - https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

Много е доволен и автора му е много печен. Беше написал специален софтуер за моя прител телефона, че тогава беше с Xiaomi.

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда точна така като си го представях. Ако и работи така ще е супер. Ще го проуча по добре и може и да поръчам. 

Благодаря за отговора! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Be6i4 написа:

Един приятел изпозлва  AA Wireless - https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

Много е доволен и автора му е много печен. Беше написал специален софтуер за моя прител телефона, че тогава беше с Xiaomi.

Възникна ми само един въпрос. Дали това устройство ще върви с андроид 10. В сайта пише минимум андроид 9, но пък знам че андроид ауто иска поне андроид 11, освен ако телефона не е Самсунг или Гугъл, а моят е Хуавей. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дам финално инфо. Питах съпорта на производителя и ми отговори, че работи със всеки андроид телефон с версия над 9 на андроида. Също питах ина още 1-2 места за мнение и в крайна сметка го поръчах това нещо. Малко скъпичко излиза, че от 65 долара вече е 85, а има и 15 долара доставка та общо 100 долара го платих. Не знам дали си заслужава толкова пари за това, но много се дразня на всякакъв вид кабели които трябва да включвам и изключвам особено в колата и реших, че ще ми е от полза стига разбира се и да работи така както го описват всички с които го коментирах.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора отговаря на всякакви въпроси, поне това знам. Ако не ти хареса, лесно ще му намериш пазар. В последните месеци гледах още няколко такива проекти, но не знам дали са стигнали до продажби. Определено това е нещо което е доста полезно и спестява както казваш кабели....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз такава информация имам. Само да дойде, че и това не е много ясно кога точно ще стане. Уж са се ангажирали за месец март, но ми се струва че няма да стане толкова бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Явно съм забравил да дам обратна връзка, но на някой може да му е от полза. Устройството дойде за 2 месеца не за 1 медец, но това се и очакваше. Вече го ползвам около 2 месеца  и като цяло съм много доволен от екстрата която осигурява. Влизаш си в колата и Андроид ауто си тръгва без да включваш кабели и да натискаш нещо по медията и е много удобно. Е случва се понякога веднъж на 10-15 паленията на колата да не захапе връзката и да се наложи да му помогна от телефона, но пак е 100 по-удобно от колкото да включваш кабел и е дребен косур. Единствения минус за сега който при мен е също не чак толкова голям е, че дърпа доста ток на телефона около 12-13% от батерията на час, но това също е приемливо предвид разстоянията в България. 

Та си заслужава джаджата въпреки цената от 100 долара която платих за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.