Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив


Rosen Raychev

Recommended Posts

Преди 4 часа, Rosen Raychev написа:

Тази неделя има ли мазохисти да искат да пием по една студена кола😁

Ко каза?

clima.jpg.9f379f23938a4deb3120cf537299aa38.jpg

Идвам. От язовир "Пясъчник".

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми освен да дойда и аз 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, __smirnoff__ написа:

ми освен да дойда и аз 

 

Ако не си с двигателя в багажника директно ще те карам да правиш обратен😛

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да вляза  на заден 😆

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз се замислям , дали да не врътна някой километър на моята. Дебела ли ще е сянката.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

Дебела ли ще е сянката.. :)

Сега и претенциЙ

IMG_0633.thumb.jpeg.60149f58b2003f5627734a34c14705bc.jpeg.5b2ef40490e64923b08d9553e9b66235.jpeg

 

IMG_0554(1).thumb.jpg.4871dd65b79120031cff54a8033efd79.jpg.1e74fb0fb3b3ce25ce71b3323a24c7f6.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, joro-120L написа:

Сега и претенциЙ

IMG_0633.thumb.jpeg.60149f58b2003f5627734a34c14705bc.jpeg.5b2ef40490e64923b08d9553e9b66235.jpeg

 

IMG_0554(1).thumb.jpg.4871dd65b79120031cff54a8033efd79.jpg.1e74fb0fb3b3ce25ce71b3323a24c7f6.jpg

Eeeee, па супер си е ! Аз си представях гол паркинг. Ще се излюпя към 11:30 и ако не ме забие навигацията в някоя разкопана улица , съм там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, много рано. Срещата е в 14 часа. 11:30 можеш да тръгнеш от София. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, joro-120L написа:

Саше, много рано. Срещата е в 14 часа. 11:30 можеш да тръгнеш от София. ;)

е да де , и аз това викам , ще стана тогава . :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колегата , днес ми вика - сигурно ще се съберете, хората ще искат да се махнат от жена си за 1-2 часа. Викам , колега , в Пловдив , никой не бяга от жена си , защото в Пловдив грозна жена няма .... Е , не ми повярва ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писар намерихме. Остава и някой кибик да се появи. :)

п.п. Иво Смирнофф няма да дойде със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние се снимахме, но това не е най-важното. Друго не снимахме.

@kukumitcin се появи с една убийствена отровнозелена О2 RS FL! Така и не разбрах, че си тръгва. Нямаше да го пусна без да я снимаме. Пейо, пусни някоя снимка да я видим. Ако не сега, на следващото ти идване ще я документираме. Даже и не успяхме да я разгледаме отблизо. Срещата премина в увлекателни разговори, щом не разбрах Пейо кога си тръгва. Само му видях задния номер. Може би е разбрал, че турнира няма да се проведе, въпреки че Асен си удържа на думата и донесе тесте карти. :)

Благодарим на Сашо и Асен за уважението. 👍

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного беше яка Октавията , пък и джанта имаше!!! Спойлера отзад и седи много хубаво! И както обича да казва Жоро - "Айде и дано другия път да има Кока Кола ... :D :D "

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, maxrpm написа:

И както обича да казва Жоро - "Айде и дано другия път да има Кока Кола ... :D :D "

Ще трябва да си носиш от София. В хладилната жабка. Нали си с климатик. И си виж GPS-а. Видях, че караш след мен, повече отколкото трябва. Почти те закара у нас. Няма лошо де. Изхода за София беше в друга посока. :)

п.п. Ей ся ме раздруса земетресение, към 4 по скалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпуснахме един десен завои , после се повъртяхме малко , няма яд. Между другото с бензина от Петрол, тая кола взе че се поотпуши 14-15км на клима спокойно ги държеше през 90% от времето. Бензиномера само внасяше смут на моменти. От почти празно , после отива на средата , за малко си мислех че няма да стигнем до вкъщи с 45литра... :)

 

  

преди 16 минути, joro-120L написа:

Ще трябва да си носиш от София. В хладилната жабка. Нали си с климатик. И си виж GPS-а. Видях, че караш след мен, повече отколкото трябва. Почти те закара у нас. Няма лошо де. Изхода за София беше в друга посока. :)

п.п. Ей ся ме раздруса земетресение, към 4 по скалата.

В контакта ли бръкна? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.