Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив


Rosen Raychev

Recommended Posts

преди 9 минути, maxrpm написа:

В контакта ли бръкна? :)

Не се бъзикай. Завършил съм електротехника и съм приятел с тока. :)

По новините ще кажат.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на групата за приятното следобедно кафе. Едва ли ще имам скоро подобна възможност, затова се радвам, че успях, благодарение на Сашо, да се разпиша.

 

А за GPS-а аз съм виновен, късно му казах, че трябва да се отклоним. А защо бяхме в лява лента, без да можем да реагираме бързо е друг въпрос.

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Rosen Raychev написа:

Колите едни и същи ама пък поне масата малко по-пълна😁
 

IMG_6139.thumb.jpeg.b67b577540216019db6ec242a66f5c58.jpeg

 

IMG_6136.thumb.jpeg.ad9f27577824c5db5bd6866ea287b69b.jpeg

 

IMG_6137.thumb.jpeg.20f03109b77549fb453ef3b1b5aec819.jpeg

Представи си , ако имаше Кока Кола и сандвичи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, maxrpm написа:

Представи си , ако имаше Кока Кола и сандвичи :)

Нямаше всички да си тръгнат в 5😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 18.08.2024 г. at 19:57, joro-120L написа:

Ние се снимахме, но това не е най-важното. Друго не снимахме.

@kukumitcin се появи с една убийствена отровнозелена О2 RS FL! Така и не разбрах, че си тръгва. Нямаше да го пусна без да я снимаме. Пейо, пусни някоя снимка да я видим. Ако не сега, на следващото ти идване ще я документираме. Даже и не успяхме да я разгледаме отблизо. Срещата премина в увлекателни разговори, щом не разбрах Пейо кога си тръгва. Само му видях задния номер. Може би е разбрал, че турнира няма да се проведе, въпреки че Асен си удържа на думата и донесе тесте карти. :)

Благодарим на Сашо и Асен за уважението. 👍

 

 

Съжалявам,

Не успях да остана повече време, защото трябваше да посрещна репатрак с един клиентски автомобил.

Другия път повече и ще направим снимки.

Благодаря и на гостите от София, че ни уважиха ;)

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.08.2024 г. at 15:27, zloQQ написа:

@kukumitcin ама дай да я видим колата де! Без измъкване, моля :)

Чесно казано не ми остава време за снимки. Движа ежедневно с нея в момента. Обещава скоро да направя читави и да я покажа.

20240811_201439.jpg

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, kukumitcin написа:

Чесно казано не ми остава време за снимки. Движа ежедневно с нея в момента. Обещава скоро да направя читави и да я покажа.

20240811_201439.jpg

 

Б@@@@хти красивата кола!!!!!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, на живо и на светло е още по-красива. Няма слабо място. И джантите са супер, като дизайн, и сребристи, което е в тон и много я отваря. Колата се откроява и веднага прави впечатление. И не на последно място, много е запазена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.09.2024 г. at 6:10, shaft написа:

 

Б@@@@хти красивата кола!!!!!

Колата е голяма пичеловка , така е !

 

Майна , тая седмица ще сменим ли водата на рибките ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей сега , седя си пред блока, пия си кафенце , пуша си фасче и минава една бяла ОК1 фейслифт, лъскачка , лупи на фаровете, ксенони ,джанти, пуканка, като на @ghost_rider ! Отпивам си от кафенцето и си викам ****** , ако не бях продал TDI то , за 20мин щях да вземам магистралата.... Иначе и Жорката 120 , каза че ще дойде ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, maxrpm написа:

Хей сега , седя си пред блока, пия си кафенце , пуша си фасче и минава една бяла ОК1 фейслифт, лъскачка , лупи на фаровете, ксенони ,джанти, пуканка, като на @ghost_rider ! Отпивам си от кафенцето и си викам ****** , ако не бях продал TDI то , за 20мин щях да вземам магистралата.... Иначе и Жорката 120 , каза че ще дойде ... :)

Саше, най-доброто време което съм правил е 2012 или 2013-та година от шоурума на Инфинити срещу резиденция Врана до входа на Пловдивския панаир за 50 мин. с Кади 2004г. 1,9тди 105 коня. Подпирах няколко километра едно БМВ със 160 и накрая се усети, че трябва да се отмести, след което продължих със 180, естествено не през цялото време. Не бих го правил постоянно,просто се налагаше да отида да свърша работа, която е за 1 час и да се върна до 17:00ч обратно, а не можех да тръгна по-рано защото бях дал колата на друг.

 

Как да е. Току що смачках 6 човека на картинг Лаута, така че ако се организирате за Неделя мога да остана тук да пием по кафе.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

Преди 3 часа, ghost_rider написа:

Саше, най-доброто време което съм правил е 2012 или 2013-та година от шоурума на Инфинити срещу резиденция Врана до входа на Пловдивския панаир за 50 мин. с Кади 2004г. 1,9тди 105 коня. Подпирах няколко километра едно БМВ със 160 и накрая се усети, че трябва да се отмести, след което продължих със 180, естествено не през цялото време. Не бих го правил постоянно,просто се налагаше да отида да свърша работа, която е за 1 час и да се върна до 17:00ч обратно, а не можех да тръгна по-рано защото бях дал колата на друг.

 

Как да е. Току що смачках 6 човека на картинг Лаута, така че ако се организирате за Неделя мога да остана тук да пием по кафе.

Предполагам че това 160-180 , говориш за левове в джоба си, иначе обмислям да мина да те събера. ;) Амааа, ще караш 1.4 да знаеш , та сефте и аз една бира да пия, после ще я зае**м в Надежда всяка тук оставете и после ще си я прибера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си текила Xoсе Куерво за 42кинта и мисля че няма да мога да дойда. Аз попринцип не пия, та едва ли ще я изпия цялата , но засега не се очертава утрешния ден да е тежък. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, maxrpm написа:

Взех си текила Xoсе Куерво за 42кинта

Толкова ти е бензина до Пв. и обратно.

Саше, както прецениш. Аз ще съм там, пък който дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, joro-120L написа:

Толкова ти е бензина до Пв. и обратно.

Саше, както прецениш. Аз ще съм там, пък който дойде.

Не са ми проблем парите, макар че в момента са заем от банката , имам, и колата е почти пълна с бензин. Написах го да не дойдеш утре пък да кажеш ей го е , тоя Сашо не дойде, е**ти, а беше обещал! Не обичам да лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, maxrpm написа:

Не са ми проблем парите

Сигурен съм, че е така. Особено за идването ти до Пловдив. Просто цената съвпада. :)

 

преди 14 минути, maxrpm написа:

Написах го да не дойдеш утре пък да кажеш ей го е , тоя Сашо не дойде, е**ти, а беше обещал! Не обичам да лъжа.

Няма проблем Саше. Плановете се променят. Поне аз се отнасям с разбиране, дори и да не се обадиш. Срещата е по график. Имам възможност, ще отида. И сам да съм, пия една Кола:) и си тръгвам. Но е добре, че имаш принципи.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, joro-120L написа:

Сигурен съм, че е така. Особено за идването ти до Пловдив. Просто цената съвпада. :)

 

Няма проблем Саше. Плановете се променят. Поне аз се отнасям с разбиране, дори и да не се обадиш. Срещата е по график. Имам възможност, ще отида. И сам да съм, пия една Кола:) и си тръгвам. Но е добре, че имаш принципи.

Ще пиеш , ако е заредила бабата . Поне е с татуировки и не мога да и се обидя , бабата е яка! :) Смятай каква бунтарка е била през 1990 те , евала на такива хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.