Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Допълнително обурудване за осветяване. DRL+


Uns7opAbL3

Recommended Posts

Здравейте,

  Имам един въпрос относно допълнително окабеляване на веригата за габаритни светлини на фаровете на 6y2. Знаете ли дали е възможно стандартното окабеляване на габаритите да понесе допълнителен товар от комплект фарове H3, да речем, като към всяка страна съответно добавя по един набор ксенон от китайчетата. По-конкретно говорим за 35w H3 със отделен траф за крушката и съответната самостоятелна запалка на ксенона, като в момента на габарити са сложени LED крушки и нищо повече. Идеята е като са постави ключа в позиция габарит да светят габаритите и въпросните ксенони без да се вкл. къси, дълги и т.н. Питането ми е дали веригата би могла да издържи още 35w на страна или общо 35w не съм сигурен точно как се смятат и дали са на отделни вериги, но така или иначе минават през ключа и съответното оборудване. Много ще съм благодарен на отзивите ви, защото ми се върти като идея от известно време да сложа DRL, но просто какъвто и кит от LED-ове да прегледам или не ми харесват, или няма къде да се сложат, или е замесена голяма доза дупчене преправяне и какво ли още не. Пък този комплект си е слим фар със рефлектор и т.н. Много сладурски изглеждат и има къде да ги вградя с минимални усилия. Но голямата въпросителна е дали инсталацията ще го понесе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам , защо си се насочил към допълнително оборудване , а не платките (модул) смартДРЛ , които включват късите или дълги светлини.

Инсталацията не съм я разглеждал като квадратура (дебелина) , но определено ключа за фаровете е проблемен - изпълнен е от някаква мека пластмаса и всеки допълнителен товар може да доведе до греене и съответно стапяне на пластмасата и съответно самия ключ да спре да работи. Сменял съм ключ за фарове , дори и без допълнително включени консуматори към инсталацията.

Можеш да разтовариш наличната инсталация и ключа , но ще е необходимо да използваш сигналите за управление на реле , а захранване да вземеш от конзолата с дебели кабели под таблото или директно от акумулатора.

Вземал съм няколко модула от cardrl.eu.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.