Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мигащ бутон на аварийните светлини при изключен и заключен автомобил


jorojoro

Recommended Posts

Привет!

Снощи забелязах следното:

 

Намерих и тази тема в briskoda: https://www.briskoda.net/forums/topic/220418-hazard-warning-switch-led/

 

Никой не е можал да го обясни... дори и в офиц. сервиз :)

И интересно, че всеки казва: "И моята го прави."

Някой колега с О2 FL би ли проверил и неговата?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да имаш допълнително слагана аларма? Прилича ми на някоя гаражна доработка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така - от нова! При заключване, след няколко секунди (когато алармата се активира и диода на шофьорската врата започне да мига), този бутон започва да мига с приглушена светлина, а не като при вкючени "аварийни". Алармата и централното заключване са фабрични. Никога не ми е минавало през ума, че е някакъв проблем - смятам, че така си работи.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под "фабрична" имаш предвид от завода или слагана в ЕТ? На О1 "фабрично" ми сложиха от ЕТ, което реално си беше българска аларма, сложена с одобрението на Шкода. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PRR написа:

Под "фабрична" имаш предвид от завода или слагана в ЕТ? На О1 "фабрично" ми сложиха от ЕТ, което реално си беше българска аларма, сложена с одобрението на Шкода. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моят Супърб при вкл. аларма, бутонът за аварийните свети като фас. Или, с приглушена светлина, постоянно. Без да мига. Приемам го за нормално. Даже сега, във връзка с темата го проверих.

Не знам каква е историята на алармата. Почти съм сигурен, че е заводска. Колата е купувана от ЕТ, но съм втори собственик.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PRR написа:

Под "фабрична" имаш предвид от завода или слагана в ЕТ? На О1 "фабрично" ми сложиха от ЕТ, което реално си беше българска аларма, сложена с одобрението на Шкода. 

Под "фабрична" имам предвид, че е монтирана във фабриката, а не допълнително. И на мен са ми монтирали аларма на Ф1 в ЕТ, но там не съм забелязал такова примигване. Продължавам да смятам, че примигването на бутона на аварийните след включване на алармата, си е нормално. Защо работи така... Нямам идея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята О2 е "българче" - купувана от ЕТ. При мен е от половин година. Не съм правил доработки. Няма и как да знам, дали преди това нещо подобно е правено. Всичко вътре е "stock"...

Благодаря на всички, които споделят мнения и опит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.