Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia II - баницата


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Преди 11 часа, maxrpm написа:

за 223км градско , сипах 26литра . Чудейки се защо , карайки към нас , усетих че съм свикнал да я карам на Ride or die. После ме налегнаха топли мисли за TDI то , момента в който колата си има сила , д***а. :( После нека някой да разправя "дизел само дънки" .

V6 2967 см3, 240 Hp, 2,2 тона собствено тегло - същия среден разход на градско. При това често се кара с 200 до 600 кг строителни материали в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 359
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    104

  • joro-120L

    50

  • PIIIcoppermine

    50

  • PRR

    31

Основния разход в градски условия е висенето по светофари и за това сашковия ЗиЛ харчи колкото танк .. Саше има едни жълто сини превозни средства , с които се стига по-бързо до работата ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, The Best Forman написа:

Основния разход в градски условия е висенето по светофари и за това сашковия ЗиЛ харчи колкото танк .. Саше има едни жълто сини превозни средства , с които се стига по-бързо до работата ти.

Aaaaa , на сините таксита не е добре да се возиш, щом срещна полицая всичко отричам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

Aaaaa , на сините таксита не е добре да се возиш, щом срещна полицая всичко отричам. :)

Саше , стегни се .. отдавна на милицията се казва полиция и колите са им бели .. тези , за които говоря се движат по релси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, The Best Forman написа:

Саше , стегни се .. отдавна на милицията се казва полиция и колите са им бели .. тези , за които говоря се движат по релси ;)

E, по релси де, всички отиват към районното. Мен веднъж ме возиха преди 10години, за сметка на това аз пък не им останах длъжен. Викам
- Момчета вие маи карате като мен?

- Какво искаш да кажеш?
- Ми , с превишена , без колан и къси - дълги колко може! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , с трамвая можеш да стигнеш до районното , само ако си без билет и са опъваш на контрольора ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Саше , с трамвая можеш да стигнеш до районното , само ако си без билет и са опъваш на контрольора ;)

А с 27 може да стигне до работа и обратно без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , нека не се обиждаме , случвало ми се е да ползвам голямото возило, когато няма места на паркинга до работата , или когато шкодата не върви , но второто е било всичко на всичко два пъти. Шкода на път няма как да те остави , освен ако ти сам не скъсаш болта на макферсона, аз затова на макса ги смених и двата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Саше , с трамвая можеш да стигнеш до районното , само ако си без билет и са опъваш на контрольора ;)

Не тогава той ми казва че това е неговото работно място , аз разбира се много любезно му обяснявам, че неговата работа е безсмислена и може да я върши и кактус, след това му казвам , че дори и когато бях безработен , без 1 лв в джоба , никога не бих бил мишкар , нереализирана мутра , да ходи и да проси от хората 20 лв , като неккъв клошар , като него и той си отива черта откъдето е дошъл. :) Навремето , като бяхме в даскало , един Вальо диретктно си го вдигна и го изхвърли от Икаруса, оня после , мишката, като го види го обикаляше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете , че на фабията задната запалка не е на щипки , а е на пластмасова резба с пластмасова гайка отзад. Изкъртих я с клещи стабилна отвертка и я смених с нормална, но не очаквах. Сега когато возим гюрук за голф3 ка и се возя в багажника , мога да си запаля цигара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.