Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия II 1,4 TSI


Recommended Posts

Здравейте, колеги! От вчера съм горд собственик на тази красавица! Като цяло си търсех друг тип автомобил (тип ван), но на излизане от една от автокъщите, случайно я мярнах и не успях да и устоя! Това е първата ми Шкода, която притежавам и силно се надявам да остана доволен от марката! :) :) :)

IMG_20240530_190032.jpg

IMG_20240530_190053.jpg

IMG_20240530_190032.jpg

IMG_20240530_190040.jpg

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • ivo_24 changed the title to Шкода Октавия II 1,4 TSI

Добре дошъл.

 

Поздравления за прекрасният избор, колата изглежда страхотно.

 

Много радост и приятни мигове да имате с нея.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Със здраве и безаварийно да си я карате. 👍

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда отвън, дано е гледана и поддръжана добре. Като цяло са дуркоустойчиви автомобили. За двигателя не мога да кажа нищо, защото не съм запознат с този. Безаварийно да Ви служи!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, zloQQ написа:

Добре изглежда отвън, дано е гледана и поддръжана добре. Като цяло са дуркоустойчиви автомобили. За двигателя не мога да кажа нищо, защото не съм запознат с този. Безаварийно да Ви служи!

Много благодаря! И аз така четох, че металика са по-устойчиви! Като цяло съм доволен от състоянието и, за разлика от застрахователите, които веднага и намериха кусури по боята, но това което видяха за мен не е проблем! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.