Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прекъсва около 2000 0борота


rosen1919

Recommended Posts

Здравейте колеги .То е ясно че ще се ходи на диагностика но ако някой има идея защо колата прекъсва окло 2000 оборота, в ниските и след 2000 оборота си е добре .Карам с 100 октанов бензин ако има значение Шкода Октавия1 1.8 20V 1999 г.Благодаря ви.Колата няма газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо четене се сещам за свещи. Но, както сам си писал, без диагностика е хвърляне на боб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, PRR написа:

На първо четене се сещам за свещи. Но, както сам си писал, без диагностика е хвърляне на боб.

Благодаря ти .Казаха ми че има вероятност от капака да пуска масло в гнездото на свещите ,проверих имаше малко изчистих го но надали е само това .Ще ходи при майстор 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро си мисля за нагар и/или прецакани електроди. Масло/вода също са вариант, но по-скоро би го правило след дъжд и при влага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да попитам и аз нещо за мойта октавия 2006 1,6 бензин/газ. При старртиране колата запалва от 3 или 4 път. Има и едно придърпване при превключване на скоростите все едно нещо запушва колата. Дали може да се види при диагностика и ако да кой сервиз за диагностика се препоръчва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София не мога да кажа но трябва да се види на диагностика защото може да са много неща.От свещи кабели бобина стъпково моторче .На първо време не пречи да провериш въздуховода след въздушния филтър на мен ми беше закъсан маркуча и от там имах проблем открих го случайно след смяна на въздушен филтър така че само диагностика иначе излиза гърбаво на принципа проба грешка.Успех 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.