Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна задни амортесьори 4х4


papopapi1

Recommended Posts

Здравейте, някой може ли да ми каже дали има достъп до гайката на амортесьора при горния болт при купето, или е заварена?Нещо не можах да я видя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните  амортесьори и от двете страни имат уши, което ще рече че би трябвало да има достъп до болт. 

Това са мойте при смяна. Надявам се довечера след бач да не забравя и да успея да ти снимам горната част от към купето

П.П. внимавай с размера на новите, сравни ги със старите, че аз го ядох с 2 см по къси.....а бяха вадени по вин, мин талон и всякакви други спесификации на колата....

 

A12.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за снимката, но въпроса е този болт към купето отгоре има ли достъп до гайката  или е заварена вътре в купето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е извън купето, от вътре нямаш достъп. Моята е октавия 2003год. 4х4, комби. Предполагам че и седан/хечбек е същото

Предполагам че най много подкалника да се наложи да се махне, не съм сменял лично, от това което съм виждал когато колата е била на крик.

И не препоръчвам монро (този от снимката горе), протекоха на третия месец.....препоръчвам закс- отнесоха доста тонаж в багажника и не мръднаха доста години

20240611_095029.jpg

20240611_095018.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гайката е заварена за купето, ама не мога да си завря толкоз телефона....

Това е най читавата снимка която успях да направя....

Надявам се да съм бил полезен 🙂

20240611_095733.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема с тези 2 сантиметра.Какъв трябва да е  размера? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.