Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръка хидравлично масло


Recommended Posts

Привет, бихте ли ми препоръчали марка и модел хидравлично масло, червено, подходящо за кОрмилната ОреТба. Окти 2003 год, 1.9 tdi

Благодарско предварително 🙂

Редактирано от vladkant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че червено аз досега съм виждал само един пасат с червено но и капачката на хидравличнното казанче му беше червена 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май зелено беше оригиналното. Имахме вкъщи и като сменях кутията се наложи да разкачам маркучи и доливах от него. Брат ми го беше купувал от ЕТ преди години за старата Октавия. Ако не забравя ще хвърля един поглед в гаража като се прибера. Мисля че има малко в шишето и стои на рафта.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е зелено затова попитах иначе май навремето оригиналното 

 PENTOSIN CHF 11S друго читаво ,което се сещам febi, което е зелена бутилка 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skodafen написа:

И при мен е зелено затова попитах иначе май навремето оригиналното 

 PENTOSIN CHF 11S друго читаво ,което се сещам febi, което е зелена бутилка 

Може би е febi моето, но ще кажа след 2-3 дни като се прибера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червено е, теглих със спринцовка за да съм сигурен.

Всъщност беше керемиден цвят, но предполагам че е мръсно и заради това е керемидено.

Купих от една бензиностанция някакво и долях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% червеното не е правилно. Какъв цвят ти е капачката на съда на хидравликата? Оригиналното от Еуратек е зелено, купувал съм го нееднократно. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vladkant,

Вариант 1, нищо че вече си се обзавел: 

 

https://www.ravenol.de/en/product/hydraulikoel/pkw-hydraulikoel/ravenol-hydraulik-psf-fluid

 

Орентировъчна цена:

 

https://www.autodoc.bg/ravenol/7870574

 

Вариант 2:

 

https://www.ravenol.de/en/product/hydraulikoel/pkw-hydraulikoel/ravenol-elektro-hydraulik-e-psf-fluid

 

Орентировъчна цена:

 

https://www.autodoc.bg/ravenol/12992530?search=RAVENOL+Хидравлично+масло+(1181002-001-01-999)

 

Най-печеният и коректен дистрибутор на цялата Равенол гама в България е в отпуска до 24 Юни, след тази дата мога да ти дам координати за връзка с него, ако те интересува.

 

 

 

 

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, niki написа:

100% червеното не е правилно. Какъв цвят ти е капачката на съда на хидравликата? Оригиналното от Еуратек е зелено, купувал съм го нееднократно. 

Зелена е. 

Ще я карам някъде да сменят маслото в хидравликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото определено не е червено, но става червеникаво ръждиво като му се сложи една от добавките за спиране на течове която наистина работи. След смяната ще стане ясно. Ако рейката протече мистерията ще е разгадана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, silent написа:

Маслото определено не е червено, но става червеникаво ръждиво като му се сложи една от добавките за спиране на течове която наистина работи. След смяната ще стане ясно. Ако рейката протече мистерията ще е разгадана.

Туй не е добре, ако се окаже вярно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.