Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аквапланинг и автоматична скоростна кутия - какво, как и кога?


Recommended Posts

Преди 2 часа, silent написа:

Карах бавно може би около 50-60км и ми отлепи някоя от гумите зашото само усетих как мотора се изфорсира. и заклати колата. Отнех газта просто и продължих.

Приемам го за достоверно, въпреки, че на мен при тази скорост не ми се е случвало. При тази скорост и да се получи, нещата са поправими. Все ще има някое зацепено колело, воланът се удържа, дори и в голяма локва, може да се намали бързо, всичко ще бъде краткотрайно, контролирано и т.н. Бих казал - Това е безопасен аквапланинг, без последствия, непричиняващ ПТП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    13

  • PRR

    12

  • Izolini

    5

  • skodafen

    4

През последните две седмици почти челно на подбалканския ми изкачат автомобили от все една и съща марка... BMW.

Иначе за клипа, шофьора на таксито го разпориха във фейса от коментари защо не е спрял, да види поне човека/хората в буса дали е/са ОК. Вместо да пуска само клип за набиране на лайкове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.