Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Влиза в авариен режим, Суперб 1,9 TDI AWX


mincho123

Recommended Posts

Здравейте, от няколко месеца съм собственик на Суперб 1-1.9 тди 131кс. Колата обаче има странен проблем който се появява когато си реши общо взето. Та проблема е че колата влиза в амариен режим и то на ниска скорост и ниски обороти та дори и като я оставя да работи на място . Грешките които дава са за реле на горивна помпа и клапан N75. Сменени са тандем помпа, средна част на турбо, реле на помпа, клапан N75, горивен и въздушен филтър и по голяма част от вакуум маркучите но проблема си остава. Колата е с чип ако това има значение. Моля ако някой е имал подобен проблем и е намерил решение да сподели. 

Благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз съм с подобен проблем ако някой знае повече по темата нека сподели моята е 1.9 110 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.