Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Закупен в началото на годината,с олющен и изгорял лак но пък механично перфектен ,1.9 TDI с DSG 6 малко е бавен но пък е верен приятел нищо че жената вече 2 пъти го ожули от калник до калник 😁

LS20240628141441.png

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен сенник имаш 😃

Със здраве да си я карате и безаварийно, а на жената повече практически уроци, за да започне да усеща и познава габаритете на автомобила, когато шофира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 10 часа, ghost_rider написа:

Забавен сенник имаш 😃

Със здраве да си я карате и безаварийно, а на жената повече практически уроци, за да започне да усеща и познава габаритете на автомобила, когато шофира.

Специално съм подбрал пасажерите да не са някакви сухари 😂Не са проблем габаритите,просто като кара забравя че има дясна страна 🤣 или просто се опитва да ме утрепа 🤣😂🤣

Редактирано от Miri
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Публикувано (Редактирано)

И нещо ново при Шкодичко, благодаря на Мишел 😀 сега остава само нови емблеми, кърпене,чукане и боя 🤣

17247504862716515561625391559156.jpg

Редактирано от Miri
  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

И са греда 😁 откъде мога да поръчам оригинални,че в сайта на еуратек не виждам изобщо меню аксесоари 🤔

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш до Еуратек или им се обаждаш по тлф. и поръчваш.

Сигурно ще поискат номер на рама, за да получиш това, което ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Miri написа:

И са греда 😁 откъде мога да поръчам оригинални,че в сайта на еуратек не виждам изобщо меню аксесоари 🤔

За целта в раздел собственици и сервизи има подраздели "Резервни части" и "Аксесоари".

Там може да провериш, но ще ти трябва парт номер или ако имаш късмет по ключова дума да ти излезе подробно описание, за кой модел е частта (в случая емблемата), но в повечето случаи не е ясно. Единствено първите символи могат да ти помогнат. В твоя случай за О2, мисля, че започват с 1Z повечето елементи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната емблема за Октавия II 04-12 година е с код 1U0853621CMEL, в Еуратек чини 26 пари и 92 гроша, с поръчка.

 

1U0853621CMEL.jpg?1458485741

 

За предната решетка, кода на емблемата за Октавия II, след справка в интернет, е 6Y0853621AMEL, но не излиза в раздел Резервни части или раздел Аксесоари на сайта на Шкода България.

 

Иначе, ето ги всички кодове за емблемите отпред и отзад на Октавия II

 

https://www.skoda-parts.com/spare-part/6y9853621mel-skoda-logo-front-rear-skoda-3183.html

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, РусенскоВарено написа:

Задната емблема за Октавия II 04-12 година е с код 1U0853621CMEL, в Еуратек чини 26 пари и 92 гроша, с поръчка.

 

1U0853621CMEL.jpg?1458485741

 

За предната решетка, кода на емблемата за Октавия II, след справка в интернет, е 6Y0853621AMEL, но не излиза в раздел Резервни части или раздел Аксесоари на сайта на Шкода България.

 

Иначе, ето ги всички кодове за емблемите отпред и отзад на Октавия II

 

https://www.skoda-parts.com/spare-part/6y9853621mel-skoda-logo-front-rear-skoda-3183.html

 

 

Мерси 😁

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих емблеми в auto power 😁 та днес ще ги поръчам https://www.autopower.bg/емблема-vag-3u0853621bmel-g0-cap1026-iarp896865.html 😁 пробвах в еуратек ама там сайта е много сложен,то са парт номера и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Miri написа:

Намерих емблеми в auto power 😁 та днес ще ги поръчам https://www.autopower.bg/емблема-vag-3u0853621bmel-g0-cap1026-iarp896865.html 😁 пробвах в еуратек ама там сайта е много сложен,то са парт номера и тн.

Понеже минах през такива емблеми, не ти ги препоръчвам. Дори и да са оригинални а не Китайски, едва ли ще изкарат много. При мен след около година зеленото беше станало синьо, а след още толкова почти изчезнаха цветовете. Това беше и едната основна причина да премина към новия стил емблеми, хромираните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ghost_rider написа:

Понеже минах през такива емблеми, не ти ги препоръчвам. Дори и да са оригинални а не Китайски, едва ли ще изкарат много. При мен след около година зеленото беше станало синьо, а след още толкова почти изчезнаха цветовете.

Откъде взе емблемите? Аз ги взех от Еуратек. На място. Оригинал, заводско вграждане. Вече 5 години не са мръднали. Старите цветово също бяха добре, но ги смених от престараване, заради дребно окисляване по периферията.

Предполагам от препарати на автомивките, или зимните химии по пътя. Тези от сайта на колегата не знам дали са оригинал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, joro-120L написа:

Откъде взе емблемите? Аз ги взех от Еуратек. На място. Оригинал, заводско вграждане. Вече 5 години не са мръднали. Старите цветово също бяха добре, но ги смених от престараване, заради дребно окисляване по периферията.

Предполагам от препарати на автомивките, или зимните химии по пътя. Тези от сайта на колегата не знам дали са оригинал.

 

Мисля че ги поръчах от olx, следователно вероятно са китайски от aliexpress, но държат вече 2 години, бих казал, че не са мръднали, а и не мисля че има какво толкова да им се случи, освен да се олющи никела. От оригиналните, като взех колата, си личеше само малко от надписа SKODA. Много са факторите, които ги съсипват, особено ако са и по некачествени от оригиналните - слънце, камъчета, агресивни препарати на автомивките, но тези от новия стил поне нямат боя която да избледнява и да се лющи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ghost_rider написа:

Мисля че ги поръчах от olx, следователно вероятно са китайски от aliexpress, но държат вече 2 години, бих казал, че не са мръднали, а и не мисля че има какво толкова да им се случи, освен да се олющи никела.

Всичко, което съм написал по-горе се отнася за зелените емблеми, в контекста на твоя цитат. И в момента съм с такива. Смених ги със същите. За предпочитане да са оригинал, за да няма изненади. Не е сложно да се вземат от Еуратек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.