Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia 3 1.2 TSI DSG, скъсан кабел на алтернатор


PNG

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

При спиране колата се изключва (старт/стоп система), но вчера след спиране не пожела да запали повече. Замерихме акумулатора и имаше достатъчно ток. След около 30тина минути колата запали и след това не е правила този проблем. Все пак посетих Еуратек и те констатираха, че кабелът между алтернатора и акумулатора е скъсан и съответно трябва да се замени, а цената му е доста висока (350лв+).
 

Въпросът ми е дали някой вече се е срещал с този проблем и знае кой е номерът на частта (кабелът), тъй като от Еуртек не споделят тази информация? Също така, ако можете да ми препоръчате сервиз, който може да извърши замяната. 
 

Благодаря предварително на отзовалите се! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пискай си оферта с разбивка с номер на частта и време за труд за смяната. Не си длъжен да я приемаш, но и те не могат да те задължат да платиш нещо, което не знаеш какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е това: 1J0 971 349 GN

Цената на кабела е 152 левчета.

И като му добавят 60 лева "приемчик и проверка", после 100 за смяна (1,5 човеко часа), после още 60 за да я тестват пак и да ти я изкарат на паркинга, та цената стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.