Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една неШкода в клуба


Recommended Posts

Вдъхновен от темата на колегата Ники с Волвото, реших и аз да представя моята неШкода, а именно Тойотата, за която разпитвах в темата ежедневни приказки неотдавна. Та така де, колата е Тойота Корола комби, произведена 2019г. изминати 85000км с всемогъщия 1.2 турбо четирицилиндров бензинов мотор с 116 кс., от който съм много впечатлен. Справя се повече от добре с това купе. Единствено ме дразни малко турбо дупката, защото съм имал само атмосферни коли досега, но започнах да свиквам. Никога не съм харесвал белия цвят, но вече съм му супер фен. Идвайки от черен автомобил, направо се родих, както от температурата в колата след престой на слънце, така и от свойството на този цвят да не си личи мърсотията. :) 

Навъртях й вече около 2000 км и засега съм много доволен. Очаква ме обслужване в Тойота края на месеца, та ще видим от там колко ще съм доволен. 
IMG_1433.jpeg.e76b392f98adc321ec1d365d21cfc0a2.jpegIMG_1434.jpeg.d8b8b88436e75cafe305d506b5d2b975.jpegIMG_1435.jpeg.6f40d8789592cdc473244afb11233fcd.jpeg

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук мога да кажа няколко думи 😅

Преходът ми от 120 към Супърб мина през Тойота Корола. 1.3 бензин 86 к.с. произведена 1996та г. японска сглобка. 10 години я карах. От 2009 г. до 2019-та. Никакви проблеми, само консумативи. Железен автомобил!

Влади, желая и на теб безаварийни и щастливи километри!

 

DSC08545.thumb.JPG.7bac8744a1ad4005cf9c025e652aada8.JPG

 

120ката е в ламаринения гараж ;)

post-4842-138453365203.jpg.74e865b62a1947d6850ab7753c1cb82b.jpg

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито возило! Безаварийно ползване да му ударите и само гориво и консумативи да иска колата!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
На 16.08.2024 г. at 19:10, axel написа:

...Никога не съм харесвал белия цвят, но вече съм му супер фен. Идвайки от черен автомобил, направо се родих, както от температурата в колата след престой на слънце, така и от свойството на този цвят да не си личи мърсотията. :) 

Навъртях й вече около 2000 км и засега съм много доволен. Очаква ме обслужване в Тойота края на месеца, та ще видим от там колко ще съм доволен.

Влади, със здраве да я караш. Красив дизайн са й барнали японците.

Относно цвета, аз пък никога не съм бил фен на черен автомобил. Измиваш го и правиш една бърза снимка за спомен от мивката, защото след 15 минути пак е прашен. Отделно, че всяка драскотинка и всяко камъче се виждат отдалече. Убеден съм, че от бялото ще останеш доволен. А относно сервиза на Тойота - имам бегло наблюдение над него и съм със смесени чувства. Да драснеш как е минала СПА процедурата с колата :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за пожеланията!
Юли, супер фен съм вече на бялото. :) 

Относно сервиза, и аз останах със смесени чувства. Момчето, което я прие ме издразни леко, без да е направил нищо конкретно, просто подхода му беше малко неприятен. Човека, който ми я издаде пък беше супер приятен. Не особено добро впечатление ми направи и факта, че си записах час през приложението, където си избираш измежду различни пакети, като според изминатите километри на колата, ти препоръчва най-подходящия. Тъй като моята наближава 90к, препоръчват пакет с допълнителни проверки и смяна на свещи. Приложението ми каза цена за този пакет, но на място се оказа, че е 200лв по-висока. Цените като цяло са малко отблъскващи, но това е нормално за официален сервиз. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.