Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проверка на отписан/дерегистриран автомобил


Recommended Posts

Ми......в Бг сме и имам съмнения. Но, туй е само да си приказваме и какво да очакваме от автопродавците 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, vladkant написа:

Ми......в Бг сме и имам съмнения. Но, туй е само да си приказваме и какво да очакваме от автопродавците 😁

А ти защо мислиш , че бългаските застрахователи са измислили маркирането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, vladkant написа:

Ми......в Бг сме и имам съмнения. Но, туй е само да си приказваме и какво да очакваме от автопродавците 😁

Аз очаквам резултат от проверката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, joro-120L написа:

Влади, при тези условия повторна регистрация е невъзможна. С изключение на т.1 и т.6.

...

Връщам се малко назад в темата. Моята логика, която не знам дали отговаря на реалността е, че при положението споменато в т.1, не би следвало да може да се регистрира отново автомобила. Дори и да не е бил тотална щета, а в този момент собственика да е мислел да се оттърве, а на следващата сутрин като се е наспал да е решил, че ще го прави и регистрира отново, би следвало това да не е възможно по никакъв начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ghost_rider написа:

Връщам се малко назад в темата. Моята логика, която не знам дали отговаря на реалността е, че при положението споменато в т.1, не би следвало да може да се регистрира отново автомобила. Дори и да не е бил тотална щета, а в този момент собственика да е мислел да се оттърве, а на следващата сутрин като се е наспал да е решил, че ще го прави и регистрира отново, би следвало това да не е възможно по никакъв начин.

Технотест.
Събираш скрапта, караш им я, даваш кофа пари и колко му е да я върнат на пътя 🙂
БГ брааааат - всичко опира до пари,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, ghost_rider написа:

при положението споменато в т.1, не би следвало да може да се регистрира отново автомобила. Дори и да не е бил тотална щета, а в този момент собственика да е мислел да се отърве, а на следващата сутрин като се е наспал да е решил, че ще го прави и регистрира отново, би следвало това да не е възможно по никакъв начин.

Цитат

т.1  Претърпяно ПТП, след което автомобилът не може или не желаете да бъде поправян.

 

Спира го от движение, дерегистрира, но не го бракува. Може да се регистрира отново. Автомобилът е поправим. Може да реши след 5 г. да го прави или продаде или бракува. Това при положение, че подчертаното подлежи на тълкуване. Става нещо, като т.6 - Съхранение на автомобил, претърпял ПТП в частен имот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, The Best Forman написа:

А ти защо мислиш , че бългаските застрахователи са измислили маркирането?

Не мисля че сме открили топлата вода в това отношение, но до сега не съм виждал нов внос с такава маркировка. Тази ми е трета от автокъща, другите не са имали. Също и автомобили на приятели които са купували от автокъщи, не са имали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, joro-120L написа:

Съхранение на автомобил, претърпял ПТП в частен имот.

тук стана интересно. Да взема да сложа още една запетая, че този е катастрофирал в частен имот. :)

 

Съхранение на автомобил, претърпял ПТП, в частен имот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, филмът приключи 😁

Днес се засякох с бивш колега, оказа се че жена му работи в КАТ, жипът е първа регистрация в Бг.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Вземаш кола от първи собственик. 2. Заминала за Италия и пак се е върнала в Бг. нов внос. Или ти си с първа регистрация в Бг? :)

Майтапа настрана. Важното е, че си харесал машинката. Да те слуша, със здраве и безаварийни километри! 👍

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.