Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с мигащ подгрев на свещите


Rokoko

Recommended Posts

Здравейте появи се проблем с мигащ подгрев  на свещите и записва P2006  ,но като стигне раб.температура и изтрия грешката не се появява.Само сутрин на студен двигател след двеста триста метра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някой може ли да каже къде да търся този контролен модул или парт. номер,че от видеото става ясно че се сменя.В нета ми излизат все различни.колата е 1.4 тди 90 коня.2018 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да търсиш по номера на рамата, за да е сигурно. Това може да стане в някой магазин за авточасти или например аз използвам ЕТКА онлайн, когато търся нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Наистина е кофти, ако няма начин да се смени само тази мембрана. Важното е все пак, че си открил проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Rokoko написа:

Дайте помощ за намиране на тая пуста мембрана,че заради нея ми искат 870 кинта за цял колектор

Каква роля играе тоз презерватив?

Ако не се движи много , пробвай да я  вулканизираш.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Rokoko написа:

Дайте помощ за намиране на тая пуста мембрана,че заради нея ми искат 870 кинта за цял колектор

Търси някоя ударена кола на малко километри, може и с пострадал мотор да си вземеш колектора. Шанса е малък, но все пак може и да ти излезе късмета. Не се ограничавай само с Фабия, гледай Поло, Ибиза...

Гена, виж клипа и ще разбереш. Като е спукан презерватива, не се получава вакуум и не се движат клапите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, ghost_rider написа:

...

Гена, виж клипа и ще разбереш. Като е спукан презерватива, не се получава вакуум и не се движат клапите.

Има един курифей , който знам , че лекува вихровите клапи завинаги .. и това е вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.