Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Marly 5w30 за Skoda Octavia VRS 2015.


Recommended Posts

Здравейте. Може ли препоръка за масло и място за обслужване в Пловдив. Какво мислите за Марли 5w30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Октавия VRS 2015, 2.0 TDI. За първи път съм собственик на шкода. Колата е на 90к км, закупена от представителство на Шкода в Швейцария. Обслужена е там, но искам да се информирам за напред. Благодаря.

IMG_1795.jpeg

IMG_1794.jpeg

IMG_1799.jpeg

IMG_1798.jpeg

IMG_1801.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично препоръчвам Равенол VMP. Също препоръчвам смяна на масло на не повече от 10 хиляди километра. 

Честито, много добре изглежда! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве и безаварийно да си я карате!

 

Преди 2 часа, apostol0v написа:

Може ли препоръка място за обслужване в Пловдив.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив и аз, подобно на колегата преди мен, бих ти препоръчал автоцентър Люси. Специализирани са в сервиз и обслужване на Шкода и със сигурност ще ти дадат адекватен съвет за маслото. Това Марли, за което пишеш, не съм го чувал, съответно нямам мнение, което да изразя. Ако не си сигурен в избора на марка моторно масло, заложи на някое по-голямо име - Бардал, Мотул, Лики Моли, Равенол и т.н. И задължително спазвай спецификацията на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.