Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лична карта зад таблото


Пришълеца

Recommended Posts

Здравейте всички, 

нов съм тук наскоро си взех Шкода Карок 2020, но причината да отворя тази тема е че вчера може би направих беля и с мисълта че тук ще има някой с достатъчно знания за устройството на автомобила. 

Вчера ходихме до Одрин, и на границата при последния пункт, аз слагам всички документи на предното табло, с идеята че като изляза от ГКПП-то ще отбия някъде и ще прибера всичките документи. Да ама.... Като съм ги слагал там личните карти, моята и на тъста са паднали или поне аз така предполагам, за таблото, между таблото и стъклото. 

Ходихме до българското консулство в Одрин и ни издадоха временни паспорти. 

   Въпросът ми сега е, като са там тези карти, може ли да стане някаква беля? Може ли да пречат на работата на някой механизъм или нещо да се повреди? 

   Трябва ли да ходя по сервизи, да се разглобява и сваля това табло или може и да си останат там? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пришълци с временни документи не знам дали могат да влизат тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

Пришълци с временни документи не знам дали могат да влизат тук.

Ами на, могат. На 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май няма проблем или поне аз не се сещам. Най-много да почнат да дрънкат... евентуално :)

За Ваше спокойствие, може да се отбиете до Еуратек за мнение след като се приберете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Пришълеца написа:

... за таблото, между таблото и стъклото. 

Не съм сигурен, но там май отворите са за обдухването на предното стъкло. Надали ще блокира клапите, но не е невъзможно. А, като се погледне в тези отвори, не се ли виждат картите? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, мисля че това е отделно. И ние си помислихме същото, но не. Има стена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава шанса нещо да се повреди от две лични карти е нулев. Но ми е странно, че са оставили такъв отвор там. Дори Нивата нямаше такива дупки по таблото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.