Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода пасажерска стелка


Sublimer

Recommended Posts

Помощ колеги,

Изчистих всички дренажи, закарах я на майстор да вдигнем на крик да изчистим посланиците ( които реално не бяха много мръсни) и пак се събира локва пред предна дясна седалка.

Какво да правя, има ли къде да закарам някой да отстрани този проблем почвам да се притеснявам да не е прекъснат някой мъркуч и от него да влиза но не си обяснявам от къде.

 

https://drive.google.com/file/d/1EFNK5WLxfIDuz03Eb622dLPxdr8xCWjS/view?usp=drivesdk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дренаж климатик?

п.п. линкът така и не го видях. много е сложен за отваряне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм сега ще пробвам да прикача тук. Водата е един пръст над килимчето не мисля че е от дренажа на климатика за конденз и отпред под жабката е сухо мокро е непосредствено пред седалката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е след автомивка или дъжд.

Антифриз от парното? Или трябва да се вдигне мокета, за да се види откъде идва.

Лизни го на пръста. Ако сладни е антифриз.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, joro-120L написа:

Това не е след автомивка или дъжд.

Антифриз от парното? Или трябва да се вдигне мокета, за да се види откъде идва.

Лизни го на пръста. Ако сладни е антифриз.

 

Ако беше антифриз при такава локва, щеше да е празен разширителния съд най-малко. 

Не разбрахме, колата има ли шибидах?

Имам съмнения, че тече от вратата. Сваляш кората и гледаш, вероятно ще има следи. Мисля че О2, беше с ламаринен капак под кората, чието уплътнение вероятно е компроментирано и водата прелива през прага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ghost_rider написа:

Ако беше антифриз при такава локва, щеше да е празен разширителния съд най-малко. 

Ами да го види. Аз ли да го видя? Нищо не казва, има ли, няма ли. Мокрил ли е ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш мокета ако ти се занимава и отиваш на автомивка. Седиш вътре и гледаш докато някой полива...

Това също е много добро предположение и е хубаво да се обърне внимание и на него.

Преди 1 час, ghost_rider написа:

Ако беше антифриз при такава локва, щеше да е празен разширителния съд най-малко. 

Не разбрахме, колата има ли шибидах?

Имам съмнения, че тече от вратата. Сваляш кората и гледаш, вероятно ще има следи. Мисля че О2, беше с ламаринен капак под кората, чието уплътнение вероятно е компроментирано и водата прелива през прага.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако под кората има тенекия, то не се стига и до дъното на вратата - особено ако тенекето е занитено като на Фабия.
Отдолу на вратата, където ляга уплътнението, трябва да има няколко отвора за оттичане - бръкни в тях с нещо за да ги почистиш и да видиш няма ли да шурне. От дъното на врата съм вадил повече кал отколкото от подкалник. 
Другото - разместена/скъсана тапа някъде по пода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

Послушах съветите ви, но в крайна сметка се наложи да разглобя жабка,махна трим и всичко и с водоструйка да гледам.

Оказа се че се е разкачила отводната тръба от люка, която се намира в колоната на предното стъкло и си е вливаше здраво отпред в дясно.

Оправена и сега мокет изолация са свалени за пране и съхнене.

Мерси за помощ!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.