Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръчайте ми читав сервиз в София


Пришълеца

Recommended Posts

Здравейте всички,

Неотдавна си взех нова кола втора употреба 😁, колата от подписа, и сега се чудя къде да ходя да я обслужват, но все пак не ми се ще да отида в първия срещнат сервиз.

Чудех се също и за Друмник на бул. България, въпреки че те не са специализирани за Шкода, само за VW и Audi, но пък Шкода си е VW все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сбъркал си раздела .. в Белия списък има поне два-три сервиза , в които ще ти обслужат колата.

Друмник правят доста Шкоди , но там за мен е като в ЕураТек и пещерата на Аладин - става нещо , но не знаеш какво .. не че в останалите сервизи обичат да им висиш на главата , но в големите сервизи е малко прекалено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, извинявам се. Да помоля администратора да премести поста или да го изтрие и аз да го пусна там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поста вече е преместен. 

Относно сервиза - провери бял списък и си избери. ТрансЕксперт, Пепино, ... има избор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нормален сервиз  работещ по правилата който да пуска външни хора в работните халета да се мотат и зяпат. Най-малкото правилата за безопасност не позволяват това. Ако нямате доверие на сервиза не го ползвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, silent написа:

Няма нормален сервиз  работещ по правилата който да пуска външни хора в работните халета да се мотат и зяпат. Най-малкото правилата за безопасност не позволяват това. Ако нямате доверие на сервиза не го ползвайте.

Доверието е много скъпо и за това , докато моята беше в гаранция , ходех до Благоевград .. пак не виждах какво се случва , но в сервиза има един приемчик и един механик и никой с никой не си измива ръцете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно да кажеш как очакваш да те минат скъпо еле пък на гаранционна кола в официален сервиз. Да вземат части от твоята кола и да слагат на тяхна. Да не ти сменят маслото или филтъра или да се изпикаят в нея щото не си им симпатичен. Навсякъде има камери ако имаш претенции няма да ти откажат преглед на записите при това е направено и за твое спокойствие и за спокойствието на техниците при работа по коли на мнителни клиенти или такива дошли от село предварително начели се в интернет и натрупали опит със селския механик. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сервиз Трансексперт нямаше ли екран, на който можеш да наблюдваш колата, докато работят по нея?

2016 посетихме сервиза и тогава имаше такава глезотия, сега не знам как е.

 

Pepino Racing Team е Сервиз, в който бих си оставил Шкодата с пълно доверие, спокоен и уверен, че ще получа най-качественото и компетентно обслужване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, silent написа:

Много ми е интересно да кажеш как очакваш да те минат скъпо еле пък на гаранционна кола в официален сервиз. Да вземат части от твоята кола и да слагат на тяхна. Да не ти сменят маслото или филтъра или да се изпикаят в нея щото не си им симпатичен. Навсякъде има камери ако имаш претенции няма да ти откажат преглед на записите при това е направено и за твое спокойствие и за спокойствието на техниците при работа по коли на мнителни клиенти или такива дошли от село предварително начели се в интернет и натрупали опит със селския механик. 

Опитваш се да влизаш с бутонките , но не ми пречи .. повечето неща , които извършват в оторизирани и официални сервизи съм ги правил на паркинга т.е. елементарната подръжка мога и сам да си я извърша и посещавах ЕураТек само заради пустата гаранция , НО в Спфия питам какво масло ще ми сложат и ми отговарят - от варел (аз на такова вяра нямам) .. тя колата е сметната да изкара гаранцията и с олио от фритюрника да я караш , ама след това? Не съм от хората , които чакат петата година да взема новия модел , а си държа на избора и в Благоевград ми предложиха избор на масла и консумативи , който избор в София няма .. та за това избрах малкия сервиз пред модерния ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава с бутонките това е виртуална комуникация...ако си гузен или несигурен  усещаш ритници ако нямаш угризения ритниците стават   целувки....инак имаш право на избор... никой не ти е опрял пистолет в челото за пустата гаранция....това за маслото пък е тъп аргумент...дали е в туба или варел няма никакво значение маслото си е  оригинално и покрива стандартите на VW...не ти харесва тяхното масло сменяш с твоето по-хубаво масло  междинна смяна пред блока и си ти. 10х.км.с тяхното скапано масло мотора въоще няма да ги усети.

А това че някъде става с твое масло ...дано да не се стига до проблем опиращ до  твоето масло...можеш да ми спестиш доводите на равенол сектата и че твоето е супероригинално масло...да ама на байчо може да е оригинален кастрол с куфландско масло и...пак ще иска гаранция... Хубаво е да влиза в обувките и на отсрещната страна понякога..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, silent написа:

...маслото си е  оригинално и покрива стандартите на VW...

Кое е "оригиналното" от варела? Един път Кастрол, друг път - Шел? 

преди 32 минути, silent написа:

...А това че някъде става с твое масло ...дано да не се стига до проблем опиращ до  твоето масло...

За ставане - става. И понеже сами са ги го написали - не би трябвало да има проблем ако се стигне до гаранционен ремонт. Все пак, някой ще го приеме и ще се разпише, че му предоставяш запечатана опаковка, отговаряща на изискванията на Шкода Ауто.

Виж, дали ще ползват нещата, които си донесъл е друга работа. Може да има камери, но има хора дето не им пука. Пишат, че е сменено маслото и филтрите и си заминаваш без да са ти отворили капака вероятно. Какво правят с изписаните чарколя - те си знаят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, silent написа:

Какво означава с бутонките това е виртуална комуникация...ако си гузен или несигурен  усещаш ритници ако нямаш угризения ритниците стават   целувки....инак имаш право на избор... никой не ти е опрял пистолет в челото за пустата гаранция....това за маслото пък е тъп аргумент...дали е в туба или варел няма никакво значение маслото си е  оригинално и покрива стандартите на VW...не ти харесва тяхното масло сменяш с твоето по-хубаво масло  междинна смяна пред блока и си ти. 10х.км.с тяхното скапано масло мотора въоще няма да ги усети.

А това че някъде става с твое масло ...дано да не се стига до проблем опиращ до  твоето масло...можеш да ми спестиш доводите на равенол сектата и че твоето е супероригинално масло...да ама на байчо може да е оригинален кастрол с куфландско масло и...пак ще иска гаранция... Хубаво е да влиза в обувките и на отсрещната страна понякога..

Дали е от туба или варел има голямо значение , но не си патил и за това разпъваш локуми .. както казах - не ми пречи ;) и поне не се познаваме лично , та да ти кажа от аптеката си купувам лекарства , от хранителния магазин хляб , а части и консумативи от магазин за авточасти (от Лидл , Кауфланд и Била даже не пазарувам :)  )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали е Кастрол или Шел няма значение. Няма официален сервиз който да купува масла от съмнителни места. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно за това с Кастрол от ЕТ колата ми тракаше като картечница, а с Кастрол, купен от доверен магазин, утихна и заработи гладко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Сигурно за това с Кастрол от ЕТ колата ми тракаше като картечница, а с Кастрол, купен от доверен магазин, утихна и заработи гладко.

Ице , не си прав .. в официалните сервизи всичко е най-доброто 😂 .. ходи там да ти е спокойно 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята пък с Кастрол от ЕТ нивга не е тракала като картечница. Не мисля да споря с никого.

Ходете където искате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично съм виждал официален сервиз Шкода в Цюрих варели Кастрол. Сега ще кажете - той е друг, не като за Бг. :)

Без да вземам отношение към маслата. Честно, не ме интересуват. Важното е да отговарят на спецификацията. И в друга тема съм го споменавал. Не смятам да се повтарям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.