Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светна ми лампата с кормилото и нямам хидравлика


ves 1

Recommended Posts

Здравейте колеги, беше ми паднал акумулатора и ми дадоха ток да запаля. И след това видях че ми свети лампата с кормилото и нямам хидравлика, върви се волана трудно. Някой може ли да помогне, даде идея от какво може да е. И как да се оправи. Ще Ви бъда много благодарен.

Колата е. Фабия 1 , sgi 1.9  / 64 к.с.  2005г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо време сложи нов акумулатор или зареди наличния , защото консумира всичко , което генерира алтернатора и не достига мощност и за хидравликата (помпата е електрическа) и ако с нов акумулатор пак свети , тогаз четене за грешки и евентуално търсене на повреди.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над акумулатора трябва да имаш един блок с бушони, прегледай ги много внимателно те са, като пластини и малко трудно си личи, като са прекъснати. Там би трябвало да е проблема.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е по друг начин, явно го нямаш това отгоре, което го имам аз. Виж, къде е блока с бушоните и там търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.