Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Минимална работна заплата, доходи и инфлация


PRR

Recommended Posts

Не мисля че това му е най-голямата болка на автора и бизнеса въобще ма кой съм аз да споря с човек с огромни познания като теб...типичен ганьо ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, cuca7 написа:

Средна класа у България НЕМА. Много се изписа по затварящи фирми в северозапада, че точно нарастващите заплати са изгонили "кабелчетата".

Е то убаво, ама едната линия от Мездра я пращар в Ромъния, там заплатите са по-високи от България. Айде Молдова е ясно, ма по морето бая интервсни коли имаше с молдовски номера.

Работил съм с молдовци, работил съм и с румънци. Там лафа "не ме интересува колко ми плащат, аз пак ще клинча и крадна" е изключение, а не правило. Така че там тия хора получават много повече за парите си.

А в Молдова им дават и страхотни държавни облекчения, щото я няма мама-мащеха ЕС да вика "не така".

преди 2 минути, silent написа:

Не мисля че това му е най-голямата болка на автора и бизнеса въобще...

Прав си. Най-голямата болка е, че за 45 години здраво набиха в главите на масата, че и да се напъваш, и да се скатаваш, все ще вземеш същата заплата. Още не сме обикаляли достатъчно пустинята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, silent написа:

Не мисля че това му е най-голямата болка на автора и бизнеса въобще ма кой съм аз да споря с човек с огромни познания като теб...типичен ганьо ..

 

Аз автора не го познавам, Ганьо. Не знам дали и какъв бизнес има. Това, което безнадеждно се опитвам да обясня на хора като теб, Ганьо... друго е. И то е Ганьо, че емпирично, в световен мащаб Ганьо, се е доказало, че в момента, в който държавата се намеси с подобни регулаци, Ганьо, всичко си ЕПМ, Ганьо.

Но както казах, Ганьо, от тия мерки страдате най-много тия като теб, Ганьо. Другите ние, Ганьо, в момента си цъкаме из портфолиото на борсата, Ганьо. И си лигавам уискито за 150 лв., Ганьо.

Наздраве, Ганьо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф потънах в сълзи...уиски 150лв въх ....да не си объркал портфолиото с портфейл и оная борса с трудовата борса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.