Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежеседмични срещи в София


lubomirov1985

Recommended Posts

Имаме и ги правим ... в неделя! То дори тогава не винаги се събираме достатъчно, камо ли всяка седмица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

Извинявам се за глупавия въпрос, ама има ли срещи в събота?

Неделя си е време за почивка, къпане, настройка за нова работна седмица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя си е време за почивка, къпане, настройка за нова работна седмица...

smile091 smile091 smile091

 

По въпроса - не, няма в събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе по принцип няма, ама к'во пречи да има - кой както си го направи :) Оказа се, че се случват срещи дори и в средата на седмицата - вчера следобед например по стечение на обстоятелства се събрахме 3-ма шкодаджии пред дома на Коцето /malkiq/. Използвам случая да благодаря сърдечно на него и на Гената /The Best Forman/ за оказаната помощ по отстраняването на дребния, но досаден проблем с луфта на скоростния лост на Фелата ми smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение: в момента е отпускарски сезон. Мнозина ги няма в града или пътуват често. Едва ли ще се събират много хора в неделя, а за ежеседмични срещи - още по-малко. Времето е хубаво и народа пътува - дали на море, дали на вила, на село и т.н.

 

Има и друго. Който иска Шкода среща, звънка на хората, които познава и се разбират. Ако иска да се види с някой, с когото би му било приятно, но му няма телефона - тук има списък с доста номера. Аз така ходя да се виждам с Мишо на Петрол, да пия кафе с Доктора, Васко, Гогата, Гената, Иво и т.н. Всичко е въпрос на желание, благодарение на което за мен Шкода срещите са общо взето ежеседмични. За хората, с които се виждам и на които съм благодарен за приятната компания:

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

За хората, с които се виждам и на които съм благодарен за приятната компания:

smile126

 

А колко извинения ви дължа аз по темата ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

За хората, с които се виждам и на които съм благодарен за приятната компания:

smile126

 

А колко извинения ви дължа аз по темата ....

 

И аз като теб, Пепи. Засега...

Иначе - НАЗДРАВЕ! Като се съберете следващия път - дръннете една бира и за мен smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то в такъв случай честта се пада на Пепи - ще пие две :) Нали знаеш, че повечето сме на :smt030 Другия вариант е да ти ги трупаме и като си дойдеш да ги изпиеш накуп smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.