Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2024 - с. Рибарица, 7-9 юни 2024г.


Шкода клуб България

Recommended Posts

Уважаеми колеги, приятели, собственици и фенове на марката Шкода,

 

За 18-та поредна година екипа на Шкода клуб България има удоволствието да ви покани на традиционния и ежегоден Национален Шкода събор. Мероприятието ще се проведе отново сред прохладата на Тетевенски Балкан в с. Рибарица, общ. Тетевен, на 08 юни 2024г. Ще организираме за вас един слънчев, изпълнен с много настроение и забавление уикенд. Очакват ви игри, томболи, награди и голяма доза смях. Събитието, независимо, че е основано на автомобилна тематика, е най-вече семейно ориентирано. Заповядайте с цялото семейство, доведете и приятели. За дечицата също сме подготвили интересни и забавни игри, а на поляните в района на събора ще могат да тичат и играят на воля.

 

За поредна година на събора ще вземат участие нашите приятели и дългогодишни партньори ВИП Кетъринг, които ще осигурят за всички ни вкусна скара, студени бира, вода, безалкохолни и разбира се - прословутите и много желани от децата пуканки. Всичко, включително пуканките се приготвя на място на поляната, храната и напитките винаги са пресни, а цените - повече от отлични.

 

За вашето удобство, закуска, вечеря и нощувки отново ще се погрижат любезните ни домакини от хотел Планината, разположен в центъра на Рибарица, в близост до мястото на провеждане на Национален Шкода събор. Предвид атрактивната туристическа дестинация, с. Рибарица разполага с многбройни къщи за гости, както и други хотелски бази. По-долу ще намерите контактите с х-л Планината, но ако имате различни предпочитания, може да се възползвате и от други места за настаняване.

 

Дати: 07 - 09 юни 2024г. (мероприятието на поляната ще бъде в събота, 08 юни 2024г., с начален час 09:00ч.)

Място на провеждане: местност Кървавото кладенче, с. Рибарица, община Тетевен;

Хотел: Планината - интернет страница на хотела, както и точната му локация с навигация до него;

Контакти с хотела: адрес и телефони за резервация.

 

Резервирайте своите нощувки възможно най-скоро, за да сте сигурни, че ще има свободни стаи.

Всички стаи в хотела са запазени/блокирани за нашето мероприятие. Затова следва при направа на резервация да уточните с хотела, че я правите за събора на Шкода клуб България. Ако не споменете името на клуба, от хотела ще ви кажат, че няма свободни места.

 

За хората, които не са посещавали наше мероприятие, могат да разгледат снимки от предходни събори, например от миналогодишният Национален Шкода събор 2023г.

 

Темата ще бъде допълнена на по-късен етап с програмата за мероприятието, както и с друга интересна и полезна информация.

 

Заповядайте на един изпълнен с много приятни емоции и настроение уикенд. Очакваме ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Mishelle changed the title to Национален Шкода събор 2024 - с. Рибарица, 7-9 юни 2024г.

Звучи добре, Рибарица е готино място. Ако сме живи , може и да дойдем. Приемате ли огромни комбита с малки мотори ? :)

 

  

Преди 6 часа, boro_156 написа:

Еееее тогава съвпада и със събора на VW на Лясковец. 

Мини там през музея на гурбетчийското градинарство. Интересно е и ще видиш нови неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.04.2024 г. at 1:41, maxrpm написа:

Звучи добре, Рибарица е готино място. Ако сме живи , може и да дойдем. Приемате ли огромни комбита с малки мотори ? :)

 

  

Мини там през музея на гурбетчийското градинарство. Интересно е и ще видиш нови неща!

Проблема е ,че ми се иска да ида и на двата събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, boro_156 написа:

Проблема е ,че ми се иска да ида и на двата събора.

Хвърляй ези - тура. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си резервирах спането и почвам обратното броене ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми гости на 18-ти Национален Шкода събор,

 

За да гарантира вашето настаняване, Шкода клуб България запази всички стаи и апартаменти в хотел Планината, с. Рибарица. Затова следва при направа на резервация да уточните с хотела, че я правите за събора на Шкода клуб България. Ако не споменете името на клуба, от хотела ще ви кажат, че няма свободни места.

 

Направете резервацията си навреме, за да не рискувате липса на свободни места за настаняване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам дали ще имам пари за стая , щото ще сменям обувките със се стелките :D
Ако се предлага брандирана палатка мога и на поляната да дремна :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти сковеме от подръчни материали един навес и ще му лепнем клубен стикер. Така ще имаш собствено и брандирано място за нощувка. Таман ще наглеждаш и поляната :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, roodnb написа:

Аз не знам дали ще имам пари за стая , щото ще сменям обувките със се стелките :D
Ако се предлага брандирана палатка мога и на поляната да дремна :D

 

Ми следващата РС-ка да ти е комби - нема ти требе и палатка. Или пък някой FestEVal 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.