Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100 или 100S


joro-120L

Recommended Posts

Е ха спрете се де!!! Какво ще си раздумваме на превземането на Пловдив ver. 2. Това между другото е много добра идея. Аз предлагам (г-да Админи и Модове) да се отвори нова тема в "Срещи". "Превземане на Пловдив 2 и дискусия 100S или S 100 на по бира, мезе, салата и т.н." Място на срещата - кат миналата година или ново по предложение на Пловдивската секта. Участващи - ха дано источните щати (морски, шуменски, сливенски и т.н.) се присъединят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, съгласявам се! smile027

Искрене, душичка си! Де и другите да бяха като теб! Темата щеше да приключи с 2 поста.

Големи инати бре :lol:

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз казвам "100 еска", въпреки че действително няма такава модификация, но както и да е, този спор е ясен.

 

Ето нова тема - RS или vRS. За мен второто е неправилно. В официалния сайт никъде не се споменава за модификация vRS:

Fabia RS

Fabia RS - каталог

Octavia RS

Octavia RS - каталог

И няма страшно - никой да не се гърми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Името на раздела е коригирано по най-правилния начин. Благодаря на Жоро, че ми драсна за него.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата стана като един виц в раздел смях в залата :

Американски форум-питаш и ти отговарят,

руски форум - питаш и теб те питат

български форум- питаш/кажеш нешо и всички ти обясняват колко си тъп :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата стана като един виц в раздел смях в залата :

Американски форум-питаш и ти отговарят,

руски форум - питаш и теб те питат

български форум- питаш/кажеш нешо и всички ти обясняват колко си тъп :lol::lol:

В случая, това мнение е крайно неуместно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Името на раздела е коригирано по най-правилния начин....

 

smile027

 

Мерси Юли! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряй нова тема !

:D smile091

:D smile091

Ами на ръба съм да отворя нова тема, но явно няма спор тука, отговорът е ясен - RS.

Нищо, че разделът е кръстен "vRS", но това е поправимо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми писали са негромотните чехи на всички емблеми vRS smile009 . Заради тяхната неграмотност, веднага ще си направя едно секуро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми писали са негромотните чехи на всички емблеми vRS smile009 . Заради тяхната неграмотност, веднага ще си направя едно секуро.

E, айде сега, не си прави Šekuro...

Но емблемата си е емблема, тя може да символизира, асоциира, съкращава, изопачава...

А иначе чехите, както споменах по - горе, в официалния сайт никъде не се споменават за модификация vRS:

 

Fabia RS

Fabia RS - каталог

Octavia RS

Octavia RS - каталог

И пак да кажа - никой да не се гърми, моля без сепукота, секурота, харакирита, цунамита... Бира може smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.