Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VIII Национален Шкода Събор - впечатления


Recommended Posts

Ръкавицата е хвърлена......

 

П.С: Изцапал си си нещо ръката! :smt032

Имаш избор за фанелката :Васко ме би на карти или Аз не мога да играя ........ :smt030 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    14

  • Logrus

    7

  • lubomirov1985

    6

  • Бъркам Масло с Вода

    6

Най-много писали в темата

Имаш право да пишеш каквото си искаш (победителите не ги съдят)!

 

Ако падна, обличам фланелката и "гордо" си я нося на поляната. (стига да няма завера и да сте хванали партньора)

 

П.С: Еййй, тез фланелки със собствен дизайн.....хит ще станат! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз играя така .....както се и представям на пистата :) ! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За картите сте ясни всичките. Само не разбрах за датата и мястото какво решихте? Сокола ли остава? Защото, имаше предложение за Вонеща Вода, което на мен ми допадна, защото ако пак люсне дъжд и пак си хване всеки, който на където му кефне и пак се разцепим( не го казвам като упрек спрямо някого, аз също направих така). Просто няма смисъл! С хората, които бях на събора са ми близки и се виждам с тях всяка седмица. Но с голяма част от колегите се виждам един път, максимум два пъти в годината. И нямам намерение да прекарам втори подобен събор, в който само една от вечерите се видяхме почти всички важни за мен хора от форума.

 

Вярно е, че "Соколския манастир" си е традиция. Както прецените. На мен първоначалното предложение за "Вонеща вода" много ми допадна. Но както кажат организаторите. smile027 s_flag

 

А да и голяма част от хората им е кеф да се пускат по пистата, разстоянието от "Вонеща Вода" до Междене е около 40км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да решим,среща ли ще е или есенен събор! И по точно дата,за да мога да измисля някаква " гимнастика" в работата.

Защото на "Вонеща вода" няма да е като на Сокола(огънче,барбекю,игрички и др.). smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да решим,среща ли ще е или есенен събор! И по точно дата,за да мога да измисля някаква " гимнастика" в работата.

Защото на "Вонеща вода" няма да е като на Сокола(огънче,барбекю,игрички и др.). smile027

 

Аз разбрах, че идеята е да има събор. И всичко да стане както си трябва. В смисъл награди не са давани на този събор, който мина, идеята е да си е събор. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на събор Септември и на Вонеща вода на среща ще се ходи бе Цецо.....дано да дойдеш

Ами ще гледам да дойда ,защото като ме няма и времето се скъса да плаче за мен! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на събор Септември и на Вонеща вода на среща ще се ходи бе Цецо.....дано да дойдеш

Ами ще гледам да дойда ,защото като ме няма и времето се скъса да плаче за мен! smile049

:D :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте шкода маниаци, искам да попитам има ли някъде качени снимките от Междени:) като цяло бях за 1ви път на събор и определено ми хареса, но за съжаление успях да дойда само за гонките. Надявам се за следващия събор да съм на линия и да имам възможност да се запозная с някои от вас s_flag smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте шкода маниаци, искам да попитам има ли някъде качени снимките от Междени:) като цяло бях за 1ви път на събор и определено ми хареса, но за съжаление успях да дойда само за гонките. Надявам се за следващия събор да съм на линия и да имам възможност да се запозная с някои от вас s_flag smile159
Намерих ги и съм добавил някой мои снимки :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги .От скоро се регистрирах тук но следя темите особенно черната перла .Много ме доядя че не успях да дойда на тазгодишния събор,да се надяваме,че септемврииския няма да го изпусна (който ще ми е първи евентуално smile152 ) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пръв път съм на събор на Шкода и да ви кажа много готини хора а за колите има много добри но марката си е бмв :D Така че на другият мисля да дойда с моята печка ако не е бърза поне да краси че винаги има нужда :D Дано се реши септември да има пак и брат ми варварин да е в бг и да разплачем Искрен че славата му идва в много smile001 p.s малкият брат варварин :D smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пръв път съм на събор на Шкода и да ви кажа много готини хора а за колите има много добри но марката си е бмв :D Така че на другият мисля да дойда с моята печка ако не е бърза поне да краси че винаги има нужда :D Дано се реши септември да има пак и брат ми варварин да е в бг и да разплачем Искрен че славата му идва в много smile001 p.s малкият брат варварин :D smile027

 

Ами като ти е толкова хубава печката сложи си я в кухнята.

Като толкова се радваш на бумера си - закарай го на събора на БМВ - там са "страшните" коли.

А като искате да разплачете Искрен - елате със Шкода, пък покажете какво може.

Аре остани си със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те пробваха със шкода , ама опита беше неуспешен и сега ще правят опит с бмв smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus не се връзвай аз се шегувам аз съм на Маджо брат му smile004 Здрасти морков smile159 Как сме Сами smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus не се връзвай аз се шегувам аз съм на Маджо брат му smile004 Здрасти морков smile159 Как сме Сами smile027

:oops: - извини ме - днес се карах с един тиквеник, който плюеше всичко освен БМВ и като ти видях поста..................

Е ще трябва да мия срама с бира smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко аз не ходя на съборите на бмв що то там са много прости хора но вашите събори са много готини и забавни и то знаеш защо не зареди колите а зареди хората :) така че наздраве smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко аз не ходя на съборите на бмв що то там са много прости хора но вашите събори са много готини и забавни и то знаеш защо не зареди колите а зареди хората :) така че наздраве smile027

Не се познаваме,но си готин! Да не си на Маджо брат му? smile001 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.